Spor Salonu Sorunum Var Yardım

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve erkin niğdelioğlu tarafından 17 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. erkin niğdelioğlu

erkin niğdelioğlu Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar 7 aydır gittiğim spor salonunun karşısına yeni açıldı çok ucuz olduğu için 1 ay kayıt oldum ama spor salonu cidden berbat bu 1 ay birşey kaybetmemek için ne yapabilirim

2. Ckavustran

Ckavustran Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Eskisine devam edebilirsin

3. erkin niğdelioğlu

erkin niğdelioğlu Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Zaten diğer ay tekrar geçiş yapıcam da bu ay bu spor salonunda kilomdan vs birşey kaybetmemek için ne yapmalıyım

4. Ckavustran

Ckavustran Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Bu ay devam et?

5. erkin niğdelioğlu

erkin niğdelioğlu Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Mecbur öyle yapıyorum bu spor salonu resmen hayattan soğuttu

6. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Ne kadar kötü olabilir ki? 20 kilo demir her yerde 20 kilodur, indirip kaldır gitsin işte.

Bekci bunu beğendi.
  7. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    buna cok güldüm,bu iiydi:):)

doxux bunu beğendi.
  8. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Nesi kötü tam olarak, açar mısın biraz? Ekipman mı yetersiz?

9. BamBam16

BamBam16 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Bursa/Ankara
    Muhakkak dumbbellrı vardır yani omuz için front raises vs. Hareketlerde 20-30 kiloyla çalışmaycaksındır sanıyorum. Bu çerçevede hocandan dumbbelların ağırlıklı olarak kullanıldığı bir program iste. Mesala göğüs için dumbbell yetersizse bench pressle başla muhakkak vardır yorduktan sonra dumbbelll presse geçis yaparsın. Deadlift ve squatı da yapabileceğini düşünüyorum daha öncekiprogramını bilmiyorum ancak leg ext. yahut leg curl yoksa sert bir lunge çalışması yapabilirsin keza yine düşük ağırlıklar sana yetecektir. Sırt için de low row, dumbbell row, muhakkak lat pull down makinesi vardır onu yaparsın, eğer bir cable crossover makinesi varsa düz bir çubukla serratus extension yaparsın,barfiks de çekmeye çalış programa başlamadan iyice ayrılsın kanatları(bunları sırasıyla yazmadım.). Sırt için bana kalırsa close grip pull down(lat pull down makinesiyle dar tutuş forearmını da iyi çalıştırır geri kalanlar için ısınma mahiyeti taşır.), yine varsa lat pull down, low row, dumbbell row , serratus ext öneririm ufak tefek değişikliklerle arkadaşların, hocanın katkısıyla yeter dediğim gibi 10 dakikaıl ısınma ve esnemeden hemen sonra 3*max barfiks çek. Bacak için calfı her yerde çalıştırabilirsin misal leg press makinesinin ucuna parmak ucunda basarak smith machinein altına koyacağın yüksek platforma parmak ucunda basarak, squat ve deadliftin yanına sert bir lunge eklediğinde 1 aylık leg ext ve leg curlü aratacağını sanmam. Göğüs keza dediğim gibi, yazması da kolay şahsen benim prensibim bir press bir flydır bu çerçevde dumbbellar yetecektir crossover makinesi yoksa. Omuz için zaten nisbeten düşük ağırlık yüksek tekrardır benim prensibim)
    --- Mesaj birleştirildi, 19 Şubat 2015 ---
    E biceps triceps için de salonda vardır ille kaldırılacak bişeyler orasının adı spor salonuysa:D tam anlamadım derdinizi ancak umarım yardımcı olabilmişidir iyi günler:)

Sayfayı Paylaş