spor salonu mini

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve adil0738 tarafından 16 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. adil0738

adil0738 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    mrhb arkadaşlar yaşadığım şehirde spor salonu olmamasından dolayı uzun zamandır bir arayış içerisindeydim. nisan aylarında ileriye dönük kendime küçük bir spor salonu açmaya karar verdim ve uygun fiyatlı bir dükkan bulup kiraladım,zamanlada içini doldurmaya başladım aşşağı yukarı alacağım aletleri bitirdim tek sıkıntım mekik çekmeye yardımcı bir alet ve aldığım aletleri nasıl kullanmam gerektiği,yani bir gün bisiklete binip ertesi gün ne yapmam gerektiğini ne kadar sürede kaç tekrar yapmam gerektiğini bilmemem bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olurum,birde mekik için ab coaster diye bir alet var sizce bu benim işime yarayabilirmi?

boy:180
    kilo:103

genelde yağlanma karın bölgesi ve baldırlarda daha çok

Ekli Dosyalar:

2. oas1s

oas1s Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Mrb Arkadas

bulunan aletler bana gore yeterli 3. resimde sol altta karın icin guzel 1 alt var adını bilmiorm ama crunch yapmaya yarıo ama illa mekik icin alet diyorsan AB Rocket oneririm bir cok kombinasyonu var ve iside yarıo maliyetide 50-60 lira daha ucuzada bulman mumkun yanlız bacak icin hic makina yok leg extension vs icinde makina bulursan guzel 1 spor salonu olur

3. adil0738

adil0738 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    leg extension için ağırlık istasyonundakini kullansam faydasını görürmüyüm acaba? birde ab rocket dan hiçbişey anlamadım yapıyorum ama çok faydası olmuyo gibi ab bench diye bir alet var o çok iyiydi ama türkiyede bulamadım hiçbir yerde yok

4. adil0738

adil0738 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    aletler çokmu kötü arkadaşlar işimi görmezmi hiç kimse yorum yapmamış

5. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    aletler kötü falan degil aksine forumda cogu kişinin böyle imkanlara sahip olmadıgını düşünüyorum , o yüzden çok şanslısınız...

sorularına gelince forumda yeni başlayanlar bölümü var orada bütün sorularına cevap var....başlangıç programı istiyorsan flexor nickli üyenin programlarına göz atmanı öneriririm...

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/bodye-yeni-ba-layanlar-1-t8672.html

cardioya gelince yine forumda sabit başlıkalrda herşey var

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/v-cut-geli-tirmeciler-kardiyo-t25836.html

diyetin ne durumda bilmiyorum ama beslenme forumundaki sabit konulara göz atıp nasıl beslenilmesi gerektgini ögrenebilirsin

6. adil0738

adil0738 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler verdiğiniz linkleri değerlendiricem yalnız kafama takılan bir şey var lor peyniri konusunda benim kilo vermeye ve yağlarımı yakmaya ihtiyacım benimde lor peynirinden yemem gereklimi yada yağ yakıcı kulanmama gerek varmı yada kullanmalımıyım

7. terry

terry Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Son düzenleme: 21 Ekim 2011

Sayfayı Paylaş