Spor salonu hakkında 1 dknızı ayırıp bakar mısınız ?

Konusu 'Spor Salonları' forumundadır ve C0D3xR00T tarafından 19 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. C0D3xR00T

C0D3xR00T Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    öncelikle selamun aleykum bodyforumtr ailesi. Ben antalya/alanya da yaşıyorum. Burda SMS isminde bi spor salonu var alanyada yasayaniniz varsa bilir. Salona gittim giriş çıkış saatleri hakkında bilgi almak için ordaki görevli sordu hangi spor diye bende body building dedim yaşımısaatlerini sordu 17 söyledim oda saatleri söyledi bana uyuyor neyse bir buçuk saat çalışıyormuşuz aylık 90 tl sizce bir buçuk saat çalışma yeter mi ve bu salonu bilen varsa salon hakkında bilgi verebilir mi çalıştırma sı hocası fln hakkında. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum hepinize iyi forumlar

2. Body.

Body. Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    :)

Dostum 1 buçuk saat falan filanla olucak şeyler değil bunlar spor salonu dediğin yerde istersen akşama kadar durursun, ama spor genelde 1 buçuk saate biter. Sen biraz fazla büyütmüşsün olayı kafanda. Ben salonu bilmiyorum ama 90 tl çok pahalı gibi durmuyor mesela bodrum katlarındaki salonlar genelde 40-50 tl buna göre düşünebilirsin.

Kolay gelsin.

3. C0D3xR00T

C0D3xR00T Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    eyvallah kardeşim. Başka salon buldum 40 tl fitness&body salonu güzel bi yer ve bana daha da yakın

Sayfayı Paylaş