Spor Salonu Davranışları İle İlgili En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları

Konusu 'Genel Bölüm' forumundadır ve diez tarafından 20 Kasım 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    S- Neden havlu kullanmalıyım?
    C- Havlu kullanımı ter yolu ile bulaşan hastalıkları önlemek içindir hem sizin hemde karşınızdakinin sağlığını korumak için kullanılması şarttır.

S- Neden ayakkabı kullanmalıyım terlik olsa olmaz mı?
    C- Hem güvenlüğiniz için hemde ayak sağlığınız için kullanımı şarttır. örnek koşu bantlarına terlikle çıkmak sakatlanma ile sonuçlanabilir.

S- Salonda çalan müziği beğenmiyorum istediğim neden çalınmıyor?
    C- Bu isteğiniz o an olmasa bile ilerde çalınacaktır çünkü sizin sevdiğinizden başkası hoşlanmayabilir.

S- Alette sıra beklerken o hareketi atlasam olurmu?
    C- Hareketler bölge bölgedir.En az 2hareket bir bölgeyi oluşturduğundan yapacağınız davranış gelişimi etkileyebilir.

S- Ya nede olsa ağırlık salonu az yuksek sesle konuşsam ne olur?
    C- Ağırlık sporunda bazı kişiler yüksek konsantrasyona dayalı antreman yaparlar bu davranış onları rahatsız eder.

S -Üstümü getirmeyi unuttum başkasının eşyasını kullanabilirmiyim?
    C- Haberlide olsa hijyene aykırı bir davranıştır kesinlikle önerilmez

S- Ağırlıkları toplamasam ne olur?
    C- Bench’te bırakılan ağırlıklar yeni ve acemi kişi tarafından çıkarılırken sakatlanmaya hatta ölüme bile sebep verir kesinlikle çalıştığınız ağırlık toplanmalıdır.

S- Ben hocanın verdiği proğramı beğenmedim kendi kafama göre yapsam yada bir tur daha atsam ne olur?
    C- Bunu diyen kişi en fazla bir aylıktır ve kendini sakatlayacağı ve gelişemeyeceği bir proğram seçmiştir.

demircan256, AnkTıp92, Kasva ve diğer 14 kişi bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş