Spor salonu açmak için itfaiye raporu problemi

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve cypeker tarafından 31 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. cypeker

cypeker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar merhabalar spor salonu açmak için hemen hemen tüm koşulları sağlamış durumdayım işyeri Bodrum + zemin den oluşmakta. Malum spor salonu açmak için itfaiye kontrole geliyor ve rapor veriyor. İtfaiye raporu yönetmeliğinde bodrum katlarda 2. bir çıkış merdiveni istiyorlar. İlginçtir Gittiğim birçok spor salonunda yine benim dükkan gibi tek çıkış merdiveni bulunmakta. Bu yerler nasıl rapor aldılar. Bu işin yolu yordamı nedir spor salonu açan değerli abilermiz kardeşlerimiz böyle bir durum yaşadılarsa nasıl aştılar. fikir ve tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Saygılar.

2. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.423
    Ödül Puanları:
    113
    usüle aykırı o raporun nasıl alındığını emin ol sen de biliyorsundur :) ama vicdanın kabul etmiyor. bilmezlikten geliyorsun.

3. cypeker

cypeker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    yaver bey Bilmiş olsaydım 20 gün önce açmıştım salonu :)) bu işin bir yolu yordamı var ama bakalım nasıl halledecez. sen biliyorsan paylaş işte :)

4. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.423
    Ödül Puanları:
    113
    ne bileyim hocam :) açmak için birilerini "görmek" gerekiyor herhalde. iyi niyetlisin. aklına bile gelmemiş olacak ki burda konu açıp soruyorsun.

5. cypeker

cypeker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bakalım artık görmek gerekiyorsa görcez mecbur :)

Sayfayı Paylaş