spor salonu önerisi

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve pessimist tarafından 17 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. pessimist

pessimist Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selamlar;kendimi tanıtayım: boy 182 kilo 61 zayıfım anlayacagınız,üstüne bide öğrenciyim..
    istanbul şirinevlerde iyi bi hoca eşliğinde spora başlamayı düşünüyorum ama karar veremedim
    iki kriterim var:birincisi kaliteli bi yer olucak ve ikincisi uygun biyer olucak,gerçi fiyatlardan pek haberim yok ama aşagı yukarı fiyatlarıda yazarsanız öğrenmiş olurum.

2. foranimati10

foranimati10 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    şirinevlere yakın olan bakırköydeki salonlara bak ismini unuttum kuzenim gidiyor çok övdü bana...kızlar erkekler karışık spor yapıyorlar mükemmel bir salonmuş...

3. Jevric

Jevric Yeni Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Uygun bir yer yeterlidir. Bar olsun, sırt aletleri olsun yeter zaten. Burada kaliteli bir salon 80 YTLden başlıyordu. Orta seviye daha pahalı olmaz.

4. bluesbrothers

bluesbrothers Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbet meslek
    Yer:
    USA(boston) türkiye (istanbul)
    arkadaşım şayet öğrenciyim dersen ve madi durum biraz nanay dersen ben ahmet okumuşta çalışıyorum tavsiye ederim iguanada güzeldir ama benim sana tavsiyem biraz havadar ve ısınma konusunda iyi olan bir salondur çünkü tavan basık olunca belirli bir süre sonra sanki salon üstüne üstüne geliyormuş gibi oluyor ve gitmek istemiyorsun istiyorsan ahmet okumuşa gel ve ercan hocayla konuş tavsiyem benim bu aletler bakımından ve çalışma bakımından iyi bir salon ve ücret bakımındanda fazla cepyakmıyor

5. cagugur

cagugur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İşletmeci
    Yer:
    İzmir
    istanbuldaspor salonları fiyatları çok pahalı.Ben izmirde oturuyorum.Geçen sene çalısmak için istanbula geçmiştim.Uygun fitalı makul seviyede bir salon bulamadım açıkçası. İstanbul piyasası biraz yüksekten uçuyo gibi :D

6. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    İstanbul - bayrampaşa'da spor salonuna yazılmayı dusunuyorum. Bayrampaşada, salona giden arkadaşlar varmı?

Özellikle bayrampaşa meydanı ve kartaltepe ye yakın olabilir.

Sayfayı Paylaş