Spor Salonları tavsiye

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve farti tarafından 26 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. farti

farti Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Arkadaşlar bana yakın yürüme mesafesinde bir salon düşünüyorum ama salonlar pahalı geliyor bana özetlemek gerekirse bana yürüme mesafesinde bir salon var evden çıktığımda 17 veya 15 dakkada orda oluyorum aylık 120 tl diyor Power rack sanırım var modern cihazlar. Yıllık 970 diyor. Bir tane daha var 6 dakka mesafede 740 tl yıllık diyor aylık aylık 85 tl diyor.

Bana uzak olanda var bir kaçıyla konuşmuştum Power rack yok yalnız bunlarda yıllık 500 indiririm dedi diğeride 580 tl idi aylık 80 tl bunlarda ama otobüse bincem veya bisiklet ile gitcem ben bir türlü karar veremedim aylık yazılıp daha sonramı karar vermek lazım yoksa yıllık veya 6 aylık falanmı daha mantıklı.

Hadi Power racki geçtim ama mesafe yakın olursa daha iyi olur gibi sizce ne yapmalıyım aylık verip hepsini denemekmi lazım acaba? Veya biraz uzak olanlarımı tercih etsek otobüs ile 5-10 dakka arası oluyor.?

2. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Yakin olana git.. Zamanina yazik..

3. mali67

mali67 Üye

Beğenileri:
    2.593
    Ödül Puanları:
    123
    yakın olana git.benim gittiğim salon eve 8km :):):) benzin parası salon parasından pahalı geliyor :):):):)
    yakın olsa haftada 6 gun giderdim hergune bir program.şimdi 4 gun gidebiliyorum hatta bazen 3 gittiğim bile oluyor.

stefan35 bunu beğendi.
  4. atraksiyonlu

atraksiyonlu Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    43
    rackli olana git

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. farti

farti Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Yakın olana gitmek mantıklı ama onlarda indirim yapmıyor nuh diyor peygamber demiyorlar arkadaş. @atraksiyonlu Mantıklı olarak bende onu düşünüyorum aslında modern bir gym ama onlarda kampanya yok benim bütçeyi aşıyor hadi 1 ay orda yapsam daha sonrası olmaz.
    @mali67 Aslında bu saydıklarımdan 2 tanesi bana yakın biri modern gym diğeri normal modern olan lüks olan diğerinde rack yok 40 kg kadar dumbell set var yeterli tabi. Zaten şuda var ben bunlardan birine Power rack varmı diye sordum o neyki diyenler var. Aslında evimin aşağısında ultra lüks salonlar varda orayı girenleri dövüyorlarmış yıllık 2000 tl onlarda aylık 400 tl herhalde eve gitmeden orda yatmak lazım.

Bugün biri ile konuştum yıllıkda peşin olursa indirim yaparız dedi 500 tl dedi bana 450e belki çekebilirim ama otobüse binmem lazım çok uzak değil otobüs ile 7 dakka falan yürüyerek ise 25-30 dakka sürüyor.Bacak için ise Multifonksiyonel press makinesi varmış anlamadım onu racki ne yapcan dedi buda.:) Arkadaş ben hocaları anlamıyorum övmek için 10 takla atıyorlar.
    Parayı biriktirip ya yıllık yazılcaz yakın olana yada biraz daha uzak olucak karar veremedim.?

6. atraksiyonlu

atraksiyonlu Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    43
    multifonksiyonel muhtemelen smith machine dir yakın olan salonlardan rica et rack alsınlar veya sen al konuş. Bence rack önemli :) ben de salona getirtemiyırum yer yokmuş :(

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

farti bunu beğendi.
  7. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    benim için salonun tek kriteri squat rack olup olmaması. :) squat rack var mı diyorum var diyorlar geliyorum bakıyorum yok smith makinesini gösteriyorlar. :D bisikletle yarım saat yol alıyorum salon için gidiş dönüş toplamı çok da problem olmuyor açıkçası uzaklığı.

technical1967 bunu beğendi.
  8. farti

farti Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    2 tanesinde var sanırım ama yinede emin değilim kadın ben rack falan bilmiyorum dedi. Hocalara sorman lazım demişti ama modern bir salon parasıda iyi maşallah zaten aylık yıllık fiyatları görünce siz dedim herhalde adam soymaya çalışıyorsunuz dedim birde bana zincir var diyorlar o ne alaka ise.:)

Benim uzakda olanlarada bisikletin lastiğini şişirip o şekilde gitcem ama adam bana konuştuğumda power rack varmı diyorum multifonksiyonel legg press aletim var diyor 4 bacak çalıştıran makinem var diyor 2 kademe antrenorlük sertifikam var diyor tövbe dedim ben adama ne soruyorum o bana ne diyor dünya şampiyonuyum falan filan diyor ama salon fiyatı iyi yıllık 500 6 aylık 300 tl falandı sanırım ayarlarız demişti bana mesafe biraz uzak bisikletle ile gidilmesi lazım ama rack yok işte. Diğeri var oda yok soyunma odaları kokuyor yok salon basık hocalar ilgilenmiyormuş falan filan dediler.

Birde şu var Şimdi burda dibimde 2 salon var biri awaros gym diğeri Hillside diye allah kerim saunası jakuzisi havuzu falan var zaten antalyanın en iyi salonları tövbe bismillah fiyatlar almış başını gidiyor ama bunlarda rackin alası vardır sanırım birde chest pressin daha iyi olanları falanda vardır sanırım adını bilmiyorum zaten koca salonlar bunlar. Diğer 2 tanesi ise bunlarda vardır diye tahmin ediyorum birinde yalnız adam premium birde platinıum premiıum diye ayırmış o ne alaka onu anlamadım sanırım full değil istediğimiz saatte gidemiyoruz mecbur başlarsak platınıum almak lazım.
    Bana 30 km uzaklıkta olan var kepezde adamlar yeni açmışlar aylık 30 tl her şey var buda modern yıllık 350 falan yapıyor al işte şimdi oda adama koyuyor ben gitcem 3 aylığa 350 vercem adam orda yıllığa 350 veriyor ama uzak nerdendi sosyetik yerden ev aldık arkadaş.;) Bu salon işinin bu kadar beni zorluyacağını tahmin etmiyotdum.

9. farti

farti Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53

Şu en ilerde netleştirdiğim rackmi yoksa bench sehpasımı arkadaş?

Bu nedir peki arkadaşlar bu hocalar rackin ne olduğunu bilmiyorlarmı yoksa benmi racki bilmiyorum anlamış değilim hocaya rack varmı diyorum yok diyor ama facebook sayfasında resimde bunu buldum?

10. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    o ikinci fotoğraftaki rack zaten sıkıntı yok iş görür. yapamazsan atarsın ağırlığı o yandaki safety kısmına iş görür gayet. ilk fotodakini göremiyorum uzak olduğundan onunla ilgili bi şey diyemiyorum malesef.

11. farti

farti Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    O ikinci fotoğraftaki yalnız başka salondanmı anlamadım sayfasında duruyordu. O diğer resimdeki smith machinede olabilir onda bir resim daha yakaladım bunları koymamdaki amaç salonlara giriş için kartlı sistem oluyor kısaca sadece üyeler giriyor biz bakmak için sokmuyorlar anca anlaşınca.

Birde burdaki durum var arkada bir istasyon var rackmi çözemedim.
    https://www.instagram.com/p/_Uc4FIw6C9/?taken-at=492211644

12. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    o muhtemelen rack değil çünkü güvenlik aparatını göremedim iş görmez gibi. squat rack olan ikinci fotoğraftakini tercih et.

13. farti

farti Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    İkinci fotoğraftaki adam yok dedi işte sıkıntı orada ama facebookda biri paylaşmış fakat şuda var eskidiği için atmışda olabilir bana yok dedi defalarca sormuştum.Neyse yapıcak bir şey yok aylık verip deneyecez bazılarını.

14. koseus

koseus Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    Öyle saçmalık mı olur ya. Körü körüne üye olmanı mı bekliyorlar? Ben bugüne kadar hangi salona gittiysem galoşumu giydim gezdim. Gönderdiğin fotoğraf da Smith machine kesinlikle, zaten sehpası da var. Diğer fotoğrafı dediğin gibi başka yerde çektirmiştir.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

15. farti

farti Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Ben gittiğimde hoca yoktu danışmada kadın vardı oda rack anlamam diyince bakabilirmiyim dedim o zaman hoca gelince sizi gezdirir dedi bende beklemedim acelem vardı zaten fiyatlar uçuk olduğundan. Modern salonlarda bu durum oluyor çok tuhaf insanlar var.

Sayfayı Paylaş