spor için vakitmi ayırmalı yoksa boş vakitlerimizde spormu yapmalı

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve sehzadecelik tarafından 11 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    merhaba arkadaşlar geçen hafta iş ve okul dolayısıyla body bırakmak zorunda kaldım.yani bir zaman problemi var.şimdi hepimiz çalışıyoruz,okuyoruz veya ikisini birden yapıyoruz acaba siz nasıl zaman ayırıyosunuz spora.yani spor ve body hayatımızın neresinde gercekten spor bi hayat tarzımızmı yoksa bos vakitlerde yaptımız bir şeymi.saygılar...

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    ben beslenmeden dolayi hep ayni saatlerde gidiyorum,eskiden sabah ise gitmeden giderdim ama o siralar cok yogundum.suan rahatim kahvaltidan 2 saat sonra gidiyorum.

eger bu sporu seviyorsan mutlaka kendine bir sekilde vakit ayirip idmanini yapiyorsun.

3. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    Spor yapmak bir zorunluluk değil alışkanlık olmalı .Birçok kötü alışkanlıktan kurtulmanıza da hem yardımcı olur hemde zamanızı olumlu yönde geçirmizi sağlar.Spor yapmak isteyen kişi için zaman kavramı problem olmaz gecenin 22 si de olsa gider salona .

4. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Adamına göre değişecek bir soru. Sporu çok seven bir adam için tabi ki zaman ayırılacaktır. Boş vaktini değerlendirmek isteyen biri de eğer sonuç alır değişiklik görürse büyük ihtimal ilk sınıfa geçecektir ve zamanı olmasa bile zaman ayırmaya çalışacaktır.

5. spidey

spidey Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Makine Mühendisi
    Yer:
    istanbul
    ben kışın spor için özel zaman ayırıyorum ,yazınsa boş vakitlerimde yapıyorum.

6. aartun

aartun Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    Kişiden kişiye değişir hatta ülkeden ülkeye değişir demek daha doğru olur,ülkemizde zor yaşam şartlarından dolayı çalışan insanlar spor yapacakları vakti ,iş saatlerine göre ayarlamakta ;ancak dış etkenlerden bağımsız bir insansanız her şekilde bağımsızsanız;kesinlikle hayatınızı idman saatine göre ayarlamalısınız ,idman herşeyden önce gelmelidir.

7. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    spor yapmayı seven biri kesinlikle vakit ayrılmalı yoksa bir türlü istediğiniz sonucu elde edemezsiniz

8. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Bir insan hayatında spora özel olarak vakit ayırmalıdır, hemde hayatı boyunca !!!

Spor alışkanlık olmalıdır burakula01'inde belirttiği gibi. Spor hayatımızın bir parçası olmalıdır. Boş vakitte spor yapmak uygun değil çünkü her zaman bir insanın boş vakti olmaz. Ama hayatınızın merkezine değil de bir yerine sporu koyun ve her zaman yapın, ndan sonra kalan boş vakitlerinizde kitap okuyun, gezin tozun eğlenin, üreyin....

9. Overlord

Overlord Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    bence de kişinin amacına göre değişir, ben eskiden boş zamanımda spor yapıyordum, baktım vücudum iyi tepki veriyor artık hep en çok verim alacağım zamanlarda gidiyorum

Sayfayı Paylaş