Spor Haberlerinde Neden Kadın Sunucuyu Çıkarırlar ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve mcan09 tarafından 12 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mcan09

mcan09 Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    VG :)
    Yer:
    Aydın
    bence kadınların güzelliklerinden faydalanıyorlar ve bunun reytinglere yansıyacağını düşünüyorlar.sizce ???

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Zaten başka açıklamasının olabileceğini sanmıyorum..cinsel sömürü geniş bir kavram ve bu da onun bir yansıması..ticaret..elin gavuru demiş sex sells..yani cinsellik sattırır..

mcan09 bunu beğendi.
  3. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    bugüne kadar bütün reklamlarda filmlerde hep kadınları cinsel obje olarak göstererek üzerlerinden prim yaptılar erkekler sırf daha cok baksın diye dar mini etek üstüne dar gömlekli ofsaytı bilmeyen kadınlara spor programları sundurdular

ilk defa bir reklamda erkekleri böyle gösterip kadınları hedef kitle olarak aldılar ve bi ilki başardılar biscolata reklamını bulan kişiyi alnından öpmek isterim :)

ByVendetta ve mcan09 bunu beğendi.
  4. mcan09

mcan09 Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    VG :)
    Yer:
    Aydın

aynen diez üstadım...açık sözlü olmak gerekirse ben bile televizyon kanallarını gezerken spor haberlerinde kadın sunucuyu görünce anında kanal değiştirmeyi bırakıyorum.çünkü öyle kadınlar çıkarıyorlar ki insanın etkilenmemesi mümkün değil.adamlar akıllarını kullanıyorlar...bu heryerde var aslında...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:51 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:47 ----------

aynen theavangard.biscolota reklamı gayet başarılıydı ailemle izlerken bizimkiler ''adamlardaki kaslara baksana'' dediler :).kadınlar gerçekten cinsel obje olarak gösteriliyor bunun hepimiz farkındayız.misal bi erkek sunucunun haber yapması var birde kadın sunucunun benim tercihim tabiki kadın sunucunun haberini izlemektir.erkeklerden çok farklı olarak güzellikleriyle,mimikleriyle erkekleri geride bırakmayı başarıyorlar.sonuçta adamlar aklını kullanıyor,erkek sunucu çıkarırlarsa reyting oranlarının düşük olacağını biliyorlar...

Sayfayı Paylaş