Spor bırakınca alınan kilolar

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve Sude önder tarafından 18 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Sude önder

Sude önder Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba ben 11 yıllık profesyönel yüzücüy(d)üm. Bırakalı 2 sene oldu ve bir yıl içinde 12 kilo aldım sporu bırakınca. Şimdş fitnessa başlamayı düşünüyorum ama bazı endişelerim var. Kilo vermek aynı zamanda da kassız olmak istiyorum cunku yeterince kasım var. Eski fotoğraflarıma baktım az önce, o halime dönmek istiyorum (isteyene atabilirim fotoğrafı özelden) kaslı olmak değil. Fakat fitmotivatiın sayfalarından takip ettiğim kadarıyla "ne kadar ağırlık, o kadar güzel vücut" diye bir olay var. Ağırlık kaldırırsam kaslı olmam mı ben mi yanlış biliyorum? Onceden zapzayıftım bu bacaklar eski haline döner mi? Ağırlık çalışırsam kas olmaz mı çünkü göbeğimde yağların altında four packim var, bacak kaslarım çok sert kollarım kaslıydı fakat sarktı artık. Ne yapmalıyım? Ne kadar ağırlık o kadar güzel vücut doğru mudur? Yoksa cardio mu yapmalıyım? Bilen biri cevaplasın lütfen. Şimdiden teşekkürler.

Sayfayı Paylaş