Spor Bölümü

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Juramento tarafından 6 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Juramento

Juramento Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    model
    Yer:
    İstanbul
    Slm arkadaslar.ben gazi spor akademısıne gırmeyı dusunuyorum..tabı hacettepe ank unısı de olabılır hangısı olursa.ıcınızde bunlardan bırınde okuyan warsa ırtıbata gecmek ısterım.bı kac sorun olucaktı..ayrıca da bu sınawlarda ıdrar tahlılı falan yapılıor mu ? yanı sınawdan once dopıng alsak farkedılır mı ? askerıye de tahlıl war ama sporda war mı bılmıorum..bılgılendırırsenız we yardımcı olursanız sewınırım..

2. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Spor akademısı mezunlarının çoğu işsiz....

3. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Juramento nun sorusu ile bu cevabın ne alakası var acaba?

4. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Benim abimin spor akademisinde son senesi..Moralini bozmak istemem ama senelrce profesyonel takımlarda futbol oynamıştı 3 senedir falanda v.g yapıordu kısacası her sporla alakası wardı ama mülakatları kazanamadı en sonunda kıbrısa gitti özele..Ben kendi gözlerimle gördüm koşamayan insanları bile aldılar yani aşırı torpil lazım;)

5. Juramento

Juramento Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    model
    Yer:
    İstanbul

abın hangı okulu denedı ? benım bıldıgım gazı de cok torpıl donuyo..hacettepe ank unısınde cok oynamıo..

6. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Çanakkale'ye falan gitmişti ama okul olarak hatırlamıorm burda olmadıı için soramıormda kusura bakma..Ama benim bildiğim sadece spor akademisi deilde bütün mülakatlarda torpil çok önemli..

7. tzafer

tzafer Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    ben celal bayar mezunuyum torpil olayları falan fazla abartmışsınız o kadar kolay değil torpil bulmak tahlil falan yapılmıyor ama nasıl bir doping alacaksan işe yaramaz çünkü akademiye girmek için her türlü tolu oyunları ve önemlisi cimnastik yapman gerekiyor yani alacağın doping işe yaramaz bence spor akademilerine hazırlık kursuna yazıl daha faydalı olur senin için

8. Juramento

Juramento Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    model
    Yer:
    İstanbul
    canakkalede bıtek 18 mart unısı war.tabı cogu okulda torpıl ıslıor fakat hepsınde deıl.bazılarında kamerayla cekım yapılıor galıba.ornegın sen 10 sn kosuyorsan adam sana 7 sanıye yazamaz.cunkı kayıtlı.bazılarında oluyo tabı.saol ılgılendıgın ıcın.

her okulun farklı.mesela gazı de 1500 metre kosturuyolar.orda dopıng alsan ıse yaramaz mı ? =) yarar tabıı kı..sen de saol..

Son düzenleyen: Moderatör: 8 Haziran 2007
  9. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    arkadas1m su an gazi üniversitesinde okuyo kosularda pek iyi dereceleri yoktu ama jurinin karsisinda bazi hareketler yapt1rm1slar onlarda performans1 çok iyi oldugu için kazand1 ( bu arada arkadas1m 10 senedir ankaragücünün altyapisinda) yani anlayacagin is juride bitiyo

doping konusuna gelince bana kalirsa hiç yapma haksiz yere bi kazanç saglamis olucaks1n sonuçta

10. reddevil87

reddevil87 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Benim gazide okuyan 4 tane arkadaşım var ama hepsi torpille girdi.Ve şimdi ne mı yapıyorlar gelecekte işsiz kaldıgıklarında ne satacaklarını düşünüyorlar.Arkadaş torpil lazım ama jüriden yoksa zor girersin.Sanki bölüm olsa birde.Gazi kırşehirde de böyle ki şimdi ahi ünüversitesi oldu merkez beşevlerde de böyle.

11. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Yeni bir basliktan buraya tasiyorum..

12. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    valla arkadasım yalan olmasın ama benim bildiğim dopinge değil torpile bakıyolar.bu karar senin geleceğinle ilgili o yuzden iyice düşünmelesin bence

Sayfayı Paylaş