spor aleti

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve danad08 tarafından 20 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. danad08

danad08 Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bileklerime hacim kazandırmak için yaylı pense almayı düşünüyorum.acaba faydası olurmu evde dumble var bileklerime indir kaldır yapıyorum ama yeterli olmuyor.yaylı pense işimi görür mü yoksa baska alet mi alayım .bir de okmeydanı civarında oturuyorum.bu tür aletleri en yakın nereden temin edebilirim ve bu aletlerin ortalama fiyatı nedir yardım bekliyorum.şimdiden teşekkürler

2. @COMMANDO@

@COMMANDO@ Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    bileklerin hacim kazanmaz, DNA neyse o olur

3. Türkolmak

Türkolmak Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayarcı,Asker,Sporcu (:
    Yer:
    Nereye ! (:
    Evet aynen öyle katılıyorum. Fakat yaylı pensenin etki alanı sadece dirsek ile bilek arası kol kaslarını geliştirir.Dumbell çalışması ilede ile de bileklerin sadece biraz daha sağlam olur yani.

Ellerin boşken aç kapa yaparak hangi kasların hareket ettiğini farkedersin.

4. danad08

danad08 Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ama bir problem var

problem şu.ben gayet iyi kilodayım ancak kollarım la vücudum arasında bir dengesizlik var.kollarım ve özellikle de bileklerim ücuduma oranla zayıf.evime yakın bir spor salonunu arayıp sordum.spor hocası buraya gel kollarını dengelersin dedi ama ben yaz sıcagında degil de kışın gidicem spor salonuna ozamana kladar da çalışayım diyorum.o zaman şöyle sorayım.belki çok saçma olacak ama ne yaparsam kollardan kilo alırım.cevap bekliyorum.verdiğiniz ve vereceğiniz cevaplar içinde teşekkürler

Sayfayı Paylaş