Spor İçin Beslenme Programı Lazım Arkadaşlar Lütfen yardım edin

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Campel tarafından 5 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Campel

Campel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar yaşım 17 kilom 57 zayıfım kısaca spor başladım ilk ay 10 kilo aldım yazın başlamıştım çünkü.Şimdi son sınıf olduğum için staj görüorum ve öle durmak falan yok boş zaman olmuyor ancak öğle yemeğinde sağlam yemek yiyorum sao sunlar o konuda iyi yemek çıkıyor yemekhanede ama tek öğle yemeğiylede olmuyor bu iş iyi bir beslenme programı lazım yulaf ezmesi alıştım ara öğün kullanıyım diye onu kullandım ama bi işe yaradığını tam anlayamadım bu konudada bilgilendirirseniz sevinirm beslenme programlarına bakıyorumda sabah 6 tane yumurta falan diyorlar evet yumarta yiyebilirmde 6 çok arkadaşlar bana yani ailede tek ben yokum eğer 6 tane her gün yersem olmaz aileme çok yük olurum o yüzden biraz bunada dikkat ederseniz sevinir bana yardım edebilecek varmı (yazım yanlışlarım için özür dilerim abilerim kardeşlerim).

2. HG!

HG! Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş