Spor öncesi hazırlıkk ....

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Aragornnn tarafından 22 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Aragornnn

Aragornnn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese iyi forumlar dilerim.
    Malümunuz üzere ramazan ayı icerisindeyiz Rabbim Kabul etsin güç kuvvet versin.Ramazan sonrasında spor salonuna başlayıp bende sizler gibi vücut geliştirme yapmak istiyorum.Daha önce hiçbir girişimim olmadı bu konuda ilk defa başlıyacağım. Kafama takılan birkaç şey var sadece.Bu uzun bir süreç hele benim için uzun ve daha zor sanırım.Kamuda çalışıyorum yaş 27 Boy 1.75 kilo 54 - 55 arasında değişiklik gösteriyor ama 10 yıldır hiçbir şekilde kilo artması yada azalması yaşamadım 55 üzerine cıkamadım. Diyetisyene vs gittim bu konu hakkında bir sorun olmadıgını metobolizmanın hızlı oldugunu söyledi.
    Şuan spor yapan arkadaslarımdan yavas yavas bilgi toplama aşamasındayım.Normalde sabah kahvaltısı yapmazdım iştahımda yok isin acıgı ama vücut geliştirmek istedigim için zorlaya zorlayada olsa yemeye başladım.Bir arkadasım sabahları 3 yumurta ve bir tabak lifalif yiyebileceğimi söyledi forumdan da okuduklarıma istinaden bende bu yolu izlemeye başladım bi kaç gündür.
    sizin fikirleniriz nasıldır merak ettim 2 3 hafta gibi bi süre var başlamama bu süre içerisinde bir hazırlık yapmam gerekli mi.
    teşekkür eder iyi forumlar dilerim.

2. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Beslenme konusunda hazirlik yapmaniz gerekir evet. Vucut gelistirme beslenme programi vn internette arastirma yapip size uygun olan bir beslenme programi belirleyebilirsiniz.

Beslenme cok onemli. Siz ozellikle biraz dusuk kiloda oldugunuz icin dikkat etmelisiniz.

Arastirmaya simdi baslasaniz 2 haftada neyin ne oldugunu ancak anlarsiniz.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş