Sponsor bulma

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kamlot tarafından 12 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. kamlot

kamlot Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar öncelikle konuyu yanlış yere actiysam ozur dilerim. Şöyle soyleyeyim yaşım 16 fitness yapıyorum durum olarakta çevrem hocalarim vb durumun iyi olduğunu söylüyor biliyorsunuz bu sporda supplementler olmazsa olmazlardan bende öğrenci olduğum icin yüksek fiyatda ve sık tuketilen protein tozudur vb bu ihtiyacı karsilayamiyorum. Abilerim kardeşlerim bana acaba sponsor konusunda oneride bulunur musunuz nerelere gideyim veya bu maddi sorunu nasıl cozebilirim acaba dusuncelerinizi yazar mısınız ? Şimdiden teşekkür ederim

2. flyod

flyod Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    bakü
    kamlot sponsorluk tanımı karşılıklı fayda ilişkisi üzerine kuruludur. Sponsorun senin supplement ihtiyacını karşılayıp üzerine düşen görevi yerine getirdi diyelim karşılığında sen onlara ne sunabilirsin ki?

zafer_zaferoglu bunu beğendi.
  3. kamlot

kamlot Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Biliyorum sistem o sekilde fakat bende sozlezme vb tarza istemiyorum yani aylik 1000 3000 vb bir fiyat degil 150-200 tl arasj birsey bu sponsorluk icindr malum gencler yarışması oluyor bu ve küçük capta reklam olarak düşünüyorum en azindan tanıdığım kişiler bole yapiyot ornek uzerinde altinda fln ... eczanesi vb gbi seyler giyiyorlar genel dusuncem bu sekilde cok beklentimde yok cok verebilecgimde hani suralara git soyle soyle yap tarzinda bilgi verirseniz ya da nasil bu maddi sıkıntı cozebilirim o konuda yazarsaniz

4. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    iyi güzel de, aylık 150-200 lira ile yarışmaya hazırlanılabilir mi? türkiyedeki sadece il birincisi bi insan, yıllık 16 bin lira, uluslararası yarışmacılar aylık 16 bin lira harcıyor, şampiyonlar ise düşünemiyorum bile.... bizim gayrı safi milli hasıla kadar bi para harcıyordur herhalde...

5. kamlot

kamlot Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    kardeşim zaten öğrenciyim yazıda belirttim tutupta her üründen almıcam ayrıca bana gerekn protein tozu protein tozunu karşılayacak bir yer lazım diğer ihtiyaçlarımı karşılayabilirim

6. 67dogukan

67dogukan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar adım doğukan yaşım 23 boyum 1.83 kilo 70 uzun zamandır sporla uğraşıyorum box ve fitness gibi vücut anotomim güzel ancak sponsora ihtiyacım var hedefim şampiyon olmak. İyi günler.

Ekli Dosyalar:

7. NeverForget

NeverForget Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Beylikdüzü
    ne sponsoru arıyorsunuz acaba doğukan bey :D :D

8. Ramazanhill3445

Ramazanhill3445 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    kardeş yanlış anlamada anotomin b gibi :D sana kimse olmaz çünkü karşılığında verebileceğin hiçbir şey yok.
    Kardeşim senin gibi milyon insan var bu vatanda. Hepsi senin gibi sorunlar yaşamakta. Ama sponsor olmaları için sende bir şey olması lazım. Sende ne var ? Hiçbir şey. O yüzden sende olabilecek bir şey yarat daha sonra sponsor ara.

Sayfayı Paylaş