Sperm Sayisi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve sivasli tarafından 1 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    arkadaslar ben simdiye kadar bir kac kür yaptim.ama bunlar kür degil kürcük bile sayilmaz.yani haftada 75 mg deca ve en fazla 250 mg testesteron yaptim ve en fazla 6 hafta ama sonra clomid ve pregly kullanmadim..ve en büyüyk yanlisi yarismalara katilan hoca bildigim bi adi den duyarak yaptim hic kür yapamadan testes seviyeni artirir diye bana sadece 3 tane 5000 mg lik pregly kullandirdi.bende ona inandim ve kullandim simdi size soracagim bu kisirlik seviyesinde bi etki yaparmi spermlere.doktora gidecem aklimda süphe kalmasin diye ama önce size bi sorayim dedim.anlattigima göre sizce kisirlik yapacak bi sey yapmismiyim arkladaslar

2. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    arkadaslar kimsenin bilgisi yokmu bu konuda bi yardim etseniz sevinirim

3. SEHZADE

SEHZADE Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    28
    Bunu en iyi doktordan başka kim söyleyebilir.

4. Vintage

Vintage Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    T.M.
    Yer:
    ISTANBUL/CADDEBOSTAN
    Sivasli, bir üroloğa ya da endokrinoloji uzmanına görünmen gerekir, eğer bir şüphen varsa içinde kanındaki T3,T4, LH,FSH, total ve serbest testosteron seviyelerine baktırman gerekir ve test sonuçlarını bu uzmanlardan birine veya bikaçına gösterebilirsin.

5. bozokaydin

bozokaydin Üye

Beğenileri:
    3.105
    Ödül Puanları:
    103
    Tek bir doz deca ile 2. haftada lh ve fsh salınımın durduğu için zaten kısır oldun. Boşalma vs aynen devam eder fakat içinde sperm olmaz. Kürden sonra doğru bir tedavi ile genelde testesteron seviyesi 1 ay içinde sperm üretimide 2 ay içinde düzeliyor. Tek başına kürden sonra Pregnly kullanman daha kötü olmuş. En kesin sonuç tabii 3 gün boşalmadan bekleyip sonra spermotogram testi yaptırman. Çok basit bir test.

Hiçbir tedavi yapmasan da genelde 3-4 ay içinde herkes tekrar düzeliyor. geçmiş olsun.

6. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    simdi bu mesaja sevinmelimi üzülmelimi bozokaydin..ih ve fsh salinimi durdugu icin zaten kisir oldun yazmiisin bunu okur okumaz bynim döndü alttada herkes 3-4 ay sonra kendiliginden düzeliyor demiisn burayi okuyuncada bir ohhhh be cektim..zaten doktordan 1 hafta sonrasi icin randevü aldim.ama yinede mesajini biraz acarmisin yani pek büyük bir kür yapmadim ve tek basina kullanilan bir pregly var..bunlar zamninda zarar vermis olsa bile tekrar vücut kendiliginden dengeleme özelligi varmi acaba sperm leeri ve sayisini

7. bozokaydin

bozokaydin Üye

Beğenileri:
    3.105
    Ödül Puanları:
    103
    Sivasli cok buyuk ıhtımalle duzelir hic merak etme. Aslinda soyle desem daha iyi anlatabilirim: ıster primo ister başka steroid 2. hafta kullandıktan sonra herkes kisir oluyor. Sonradan da buyuk ıhtimal duzeliyor. Sana ozel bir durum degil yani

Pregnly testisleri buyutur fakat dogal fsh, lh salınımının duzelmesini biraz daha fazla geciktirir. tamoksifen ile beraber kullanırsan ise hem geciktirmez hem de testesteron seviyen daha cabuk duzelir.

francocolombu ve glory bunu beğendi.
  8. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    bozokaydin cok saol.yüregime su serptin.senin dedigin gibi doktorda negatif bisey syöelmezse allahima bin sükür edecem.hersey icin saol

bozokaydin bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş