Spartacus Vengeance

Konusu 'Kültür Sanat Bilim Seyahat' forumundadır ve ByVendetta tarafından 4 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ByVendetta

ByVendetta Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Antalya
    Spartacus Vengeance: Andy Whitfield'in ölümünün ardından diziye yeni başrol oyuncumuz Liam Mcintyre geliyor,teknolojinin son nimetlerinden çok iyi yararlanılıyor,efektler çok iyi,fizikler bizler için dikkat çekici(benim gibi bb yapmayıp fit vücut biraz da hacim isteyenler için,bbcilerin de dikkatini çekebilir uzatmayayım),bu diziyi bilmeyenimiz yoktur yeni sezon ve bu sezonla birlikte güncel konu olmasını arzu ediyorum.10 bölümlük bir sezon(tabi önceki sezonalrı izlemeniz lazım tam olarak anlayabilmek için.)

Konusu:Romalıların ihanetine uğradı, köleliğe zorlandı ve bir gladyatör olarak yeniden doğdu. Çizgi roman estetiğinin ve ileri görsel efekt teknolojilerinin tüm nimetlerinden yararlanılarak çekilen Spartacus: Blood and Sand, yurdundan ve sevdiği kadından koparılan bir adamın, kanlı arenalarda küllerinden doğuş öyküsünü anlatıyor. O artık ateşli tutkuların esiri olmuş ve gaddarca yönetilen bir dünyada mücadele vermek zorunda. Spartaküs hayatta kalmak için sıradan bir adamdan ve bir gladyatörden çok daha fazlası olmalı. O, bir efsaneye dönüşmeli. Tarihin en asi kahramanı, televizyonu fethetmeye hazırlanıyor. Spartacus: Blood and Sand ile Romalıları dize getiren efsanenin doğuşuna tanıklık edeceksiniz. Galler kökenli Andy Whitfield'ın Spartacus'ü canlandırdığı yapımda, Türk izleyicilerin Xena / Zeyna olarak tanıdığı Lucy Lawless da rol alıyor.

2. rund3v1l

rund3v1l Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Erzurum
    3 Sezonunu birden izledim 4.sezon 2013 de çıkıcak çıkdığı gibi yine izlemeye devam :) bağımlılık yapıyor

3. ByVendetta

ByVendetta Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Antalya
    Evet Ocak 2013 te çıkacak çok beklentim var.

4. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    Bağımlılık yapıyor doğru. Ama ben 3.sezon 4. bölümden sonra falan koptum. Andy nin olmaması kötü oluyo birde dizinin konusu cok değişti.Arena dışına cıkılınca eski çekiciliğini kaybetti bence.:(

5. ByVendetta

ByVendetta Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Antalya
    Evet bayağı uyumluydu Andy ama Liam yakında biraz daha hacimlenir ve daha iyi odaklanır rolüne o zaman daha iyi yorumlar yapılabilir diye düşünüyorum

Sayfayı Paylaş