Spartacus dizisinin yıldızı Andy Whitfield kansere yenildi

Konusu 'Kültür Sanat Bilim Seyahat' forumundadır ve dr.ismael tarafından 12 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. dr.ismael

dr.ismael Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    Ülkemizde de büyük bir ilgiyle izlenen Spartacus dizisinin Avustralyalı yıldızı Andy Whitfield 39 yaşında hayatını kaybetti. Andy Witfield 1.5 yıldır kanser tedavisi görüyordu.

Andy Witfield’in Avustralya’nın başkenti Sydney’de hayatını kaybettiği açıklandı. Spartacus: Kan ve Kum adlı dizide Spartacus karakterini canlandıran Andy Whitfield lenf kanseri teşhisinin ardından diziden ayrılmak zorunda kalmıştı.

Galler doğumlu Avustralyalı oyuncu, Vashti Withfield ile evliydi ve 2 çocuğu vardı. Başarılı oyuncunun, karısının kolları arasında yaşama veda ettiği öğrenildi. Haziran 2010′da Andy Whitfield’in kanseri yendiği açıklanmış ancak Eylül ayında kanserin nüksettiği belirtilerek genç oyuncu, Spartacus dizisinin kadrosundan çıkarılmıştı.

link:http://www.nationalturk.com/spartac...d-kansere-yenildi-81325#.Tm3WPOh6thE.facebook

Rambo16, Vorenus, j.claude.er ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.501
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    Ben üzüldüm şahsen rolününün hakkını çok iyi veriyordu ...
    Sıkı bir spartacüs izleyicisiyim , yeni sezon trailer ını da gördüm ..
    Yeni spartacus a kolay alışacakmıyı bilmiyorum
    SPARTACUS VANGUARD dı sanırım yeni sezonun ismi...

Allah Rahmet eylesin...

AngryHun ve Vorenus bunu beğendi.
  3. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.281
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    pazartesi sendromuma ek katkı yapan haberdir. bir insan bir role bu kadar mı güzel yakışır. toprağı bol olsun.

Vorenus ve sultanmehmed bunu beğendi.
  4. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    Rest In Piece Thracian

5. jeytan1905

jeytan1905 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Diziyi bitirmemişler miydi

devam mı ediyor ?

6. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.501
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    Yok bitirmediler ,Andy kansere yakalanınca "Gods of Arena" isminde mini bir bölüm çektiler ilk sezonun geçmişini anlatan nitelikte..

Şimdi 2012 de Vanguard isminde yeni sezonu başlatıcaklar ..
    Blood and Sand ın devamı niteliğinde olucak , face den spartacus sayfasında bulabilirsin detayları thums:

AngryHun ve jeytan1905 bunu beğendi.
  7. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.305
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten üzüldüm, spartacus rolüyle ciddi manada benimsemiştim kendisini, toprağı bol olsun.

8. OKİ

OKİ Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    haberi duyunca cok uzuldum, cok basarili bir aktordu. ancak ne yazikki olum genc, yasli dinlemiyor. mekani cennet olsun.

9. jeytan1905

jeytan1905 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    bende kanser olayındasn sonra diziyi bitirecekleri söylenmişti diye hatırlıyorum.ondan sonrada takipçisi olmadım.tekrar bakıyım o zaman.

arkasından sadece Allah rahmet eylesin diyebiliyorum...

sultanmehmed bunu beğendi.
  10. Emre94

Emre94 Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Yazık olmuş bayada gençmiş

11. pashacan

pashacan Üye

Beğenileri:
    361
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul - bakırköy
    ekranda gördüğümüz insanları rolleriyle bağdaştırmak yaş kaç olursa olsun insanın hastalığı işte.
    erol taş ı hep kötü adam olarak görüp sokakta dövmek istemeleri falan gibi insanların.
    andy de spartacus olarak oturmuş gözümüzde ve kanser denilen bokun spartacus'u champion of capua 'yı asla yenebileceğini düşünmüyoduk heralde hiçbirimiz ve şok olmamızın sebebi de bu olsa gerek.

annesini kanserden kaybetmiş birisi olarak bu illetin nasıl birşey olduğunu ve insanı ne hallere getirebileceğini çok iyi bilenlerdenim. andy son günlerde ne haldeydi bunlar hiçbi şekilde basına sızmadı enteresan bi biçimde önümüzdeki günlerde çıkar diye düsünüyorum muhtemelen dizideki hallerinden pek eser yoktur.

39 yasında söhreti böylesne dünya çapında yakalamasının üzerinden 1 sene geçmeden dünyanın en boktan illetine yakalanmasına nazar demekten alıkoyamıyor insan kendini.

daha kötü olan ise arkasından dizi hazırlıkları esnasındaki beslenme rutini ve muhtemel aldığı steroidler yüzünden kansere yakalandığı ..hatta video kesitleri koymuslar calısmalar esnasında andy hayvan gibi diette olduklarını bazen günde sadece bir shake protein karışımı dışında başka birşey yemediklerini falan anlatıyor. ve yorum ise, bakın işte adamları aç bıraktılar dirençleri düştü bağışıklıkları iflas etti dolayısıyla kansere yakalandı şeklinde..işin bu tarafını yorumsuz bırakıyorum ancak bu işin yaptığımız spora gölge düşürüp kötü söhret getirmesi beni ayriyetten üzer.

genç öl cesedin yakısıklı olsun felsefesi ne kadar acı da olsa bi yandan mantıklı düşününce elden ayaktan düşüp maskara olmaktansa böyle en güzel çağında efsane olarak veda etmek bi yandan daha mı iyi acaba diye sorarım böyle durumlarda kendime ?

batt_34 ve Danny Boy bunu beğendi.
  12. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.307
    Ödül Puanları:
    123

Spartacus: Vengeance

sultanmehmed bunu beğendi.
  13. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri: