Sp250/Nitro-Tech/Ultimate Liquid Amino/Animal Stak

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve dachosen tarafından 27 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. dachosen

dachosen Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Başlıkta yazan 1 haftadır kullandığım supplement kombinemdir. Görüşlerimi kutular bitince buradan ileteceğim. Ve sanırım bu kutular bitince No-Explode/Cellmass/Nitro-Tech kombinesi yapacağım. 1 haftalık görüşlerim çok iyi. Yeni aldığımdanmıdır bilmiyorum ilk 2 antreman 5x5 olarak yaptığım bench pressimi 60 dan 70 kiloya maximalimide 80 den 90 a çıkarmış bulunmakta.. Bakalım ölçekleri arttırınca ne olacak :) Herkese iyi sporlar.

2. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    sp250 i 2. haftadan itibarenmi 2 ölçek kullanmaya başlıyacaksın ? ben öyle yapmayı düşünüyorum ama öncesinde 1 hafta ara vermem gerek dirseklerim fena durumda

3. dachosen

dachosen Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    2. hafta 1.5 yapıyım 3. hafta 2 ölçeğe geçiyim diyorum.

4. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    bende öyle düşünmüştüm vallahi içimi okudun :D
    yoksa diğer haftalarda 3 ölçeğe çıkmak zorunda kalıcaz daha fazla etki alabilmek için

5. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    cadocx, sp yi ne zaman alıyorsun saat olarak? ben aksam 8 gibi almak zorunda kaliyordum gece 12 de yatsam bile 2-3 e kadar uyuyamiyordum uykusuz kaliyordum hep. sp bitince uyku olayi sa cozuldu.

6. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    değişiyor ama genelde 5-6 gibi alıyorum 11-12 gibide yatıyorum
    uykusuzluk sorunuyla karşılaşmadım

7. dachosen

dachosen Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Bende 4-5 gibi alıyorum. Uykusuzluk sorunu çekmedim. Alırken aldığım yer geç saatlerde kullanmamamı uyutmayacağını söylemişti..

8. dachosen

dachosen Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Evet supplementlerimi bitirmiş bulunmaktayım :)

Sp250: Hep aç karna alıp 45 dk sonra antremanlara başladım. Başlangıçta tadı ve etkileri çok iyi olsada zaman geçtikçe herşey kötüye gitti. Baştan sona ishal sorunu oldu.. Ölçeği arttırdıkça mide bulantısı arttı antremana konsantre olmakta güçlük çektim ve tam bitmeden bıraktım. Keşke herşey baştaki gibi olsa.. Ama yinede okadar kötülemiyorum.. Etkilerini görmedim desem büyük yalan olur.

Ultimate Liquid Amino: Her antreman sonrası 2 kapak kullandım. Tadı tam öksürük şurubu kıvamıda baldan biraz daha akışkan. Tadıyla bir problem yaşamadım anlayacağınız :) Etkileri konusunda pek birşey diyemeyeceğim ama işe yaramıştır kesinlikle :)

Animal Stak: Animal stak kullandığım günlerde o gün çalıştığım bölge kaslarında ilginç ve hoşa giden bir sertleşme söz konusuydu. Ama yüzümde aşırı sivilcelenmeye sebep oldu ne yazıkki.. Clean & Clear kullanmaktan öldüm :)

Ayrıca geceleri yatmadan önce GH için Arginine ve Ornithine takviyesi kullandım.

Genel olarak gelişimim görüntü olarak nasıl oldu ben durmadan baktığım için bilemiyorum fakat arkadaşlarım genellikle üzerimde 'hayvan' kelimesini kullandılar.Sizi ne kadar mutlu eder bilmiyorum ama benim gerçekten hoşuma gitti :) Ölçülerimi almadım ama sadece bench press ağırlık artışımı biliyorum.( Bench press hastasıyım:)) Bench maksimalim 80 iken 105 e çıktı. İnanmayabilirsiniz tamamiyle kendi görüşünüzdür saygı duyarım. Şu an eski maksimalimle çalışıyorum:) 5x5 taktiğini uyguladım hep. Hiç az ağırlık çok tekrara başvurmadım. Kendi kilomda 80 civarlarında dolaşırken 90-91 e çıktı. Anlayamadım bende. Hiç kilo almazdım fakat bi anda böyle bir artış oldu. Hoşuma gitmedi değil.. Fazla yağlanmadığımı düşünüyorum. Beslenmeme çok dikkat ettim. Neredeyse her gün Tavuk göğsü ton balığı makarna pilav yemeye dikkat ettim. Kayda değer bir gelişim sağladığımı düşünüyorum. Fakat artık tatlardan bıktım. Şimdi yaz için 3 aylık kombineye hazırlanıyorum. Weider Mega Forte/ Animal Pump / Optimum Hydro Whey / Weider Pure Creatine / Ultimate Liquid Amino ve gerekli karaciğer destekleyicisi almayı planlıyorum. Umarım 1 kat daha yukarı çıkarım. Sorularınız olursa cevaplamaya hazırım. Herkese iyi sporlar dilerim.

Saygılar.

Ayberk

9. dr.ismael

dr.ismael Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    kutluyorum arkadaşımı gerçekten bukadar sebat göstermenin karşılığını almışsın ama lütfen karaciğer enzim testlerini yaptırmayı destek besin almayı sonundada detoks yapmayı unutma

sağlıcakla

10. dachosen

dachosen Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Teşekkür ederim. Fakat detoks u tam olarak anlayamadım. Açarmısınız biraz?

11. dr.ismael

dr.ismael Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    detoks derken bitki çayları sauna ve bir süre organik beslenme .... daha çok etkili detoks programlarını nette bulabilirsiniz

12. dachosen

dachosen Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Tamam aklımın bir ucunda duruyor :) Teşekkürler.

Sayfayı Paylaş