Sorunum Boyla Alakalı Bakarmısınız!

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve myzzturk tarafından 12 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. myzzturk

myzzturk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    İyi forumlar arkadaşlar kafaya çok taktıgım bişeyi sizinle paylasacagım bilgi ve düşüncelerinizi bekliyorum..

1994 dogumluyum Mayıs ayının 14'ünde 20 yaşıma girecegim BOYUM: 172 "Fiziksel ve kemik bakımından 20 ' yaşında biri gibi gözükmüyorum 18' gibi gösteriormuşum öyle dior herkes..

Annem = 165 Babam = 172-174 Abim = 182-184 Ablam = 165 Hemen hemen aile genetigimiz bu şekilde..

Size soracagım şu, hergün sütümü içiyorum barfiksimi cekiyorum haftanın 3 günü body çalışıyorum, boy uzama şansım varmıdır sizde?

2. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.382
    Ödül Puanları:
    103
    ilk önce barfiks çekmek vücudu esnetir ve dikleştirir bu durum 1-2 cm uzun göstermeni sağlar boy uzaması genetiktir her barfiks çeken basketbol oynayan yada yüzen kişinin boyu 1.90 olmaz maalesef bilimsel olarak erkeklerde boy uzaması 25 yaşına kadar devam eder sözün kısası senin daha ne kadar uzacağın konusunda net bir şey yazamayız herşeyi zaman gösterecek

3. myzzturk

myzzturk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    haklısınız verdiginiz bilgi ve yorum için teşekkür ederim..

4. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    185
    Ödül Puanları:
    53
    20 yaşında uzama ihtimalin çok düşük.belki 2-3 cm

5. myzzturk

myzzturk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    20den 23 yaşıma kadar toplam 3 cm atim başka bişi istemem yeterki olsun bir umut sporumuzu beslenmemizi yapıoruz hayırlısı..

Sayfayı Paylaş