Sorun Göğüslermi ??????

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Zuul tarafından 12 Haziran 2006 başlatılmıştır.

1. Zuul

Zuul Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İlaçcı
    Yer:
    SAMSUN
    Bunu hem teşekkür olarak hemde hayla Göğüsleriyle hala sorunu olanlar için kendim denedim ve + - ' lerimi sizlerle paylaşmak istedim.
    Aslında bizim kanımızda var bu,kim ne derse desin bizim dediğimiz dedik çaldığımız düdük.Aslında bunun artık böyle olmadığını fikirlere açık olmamızı en azından ben çok iyi anladım.
    Flexor Hojamızın her zaman ve heryerde dediği gibi 2 press ard arda girilmez girilenlerde 1 cm gelişme sağlanamaz,her kişide değil ama %95 bu şekilde.Ben Flexor hojamızın bir press bir açıs tekniğini uygulamaktayım 2 haftadıtr ve şimdiye kadar alamadığım sonuçları alıyorum bu programla.Pazartesi + Perşembe olmak üzere Göğüs programımı 2 ye böldüm (çok iyi beslenirseniz kasın o günkü yıkımı 2 günde toparlıyor.)
    Pazartesi bench,Perşembe ise bench yerine alt göğüsle takas yapıyorum ama üst G. her 2 programımda var.Bu şekilde çalıştığım zaman Göğüsümün tam anlamıyla her yerinin şişdiğini hissediyorum 2 3 günde bu devam ediyor.halbuki benim eski programımda sadece bir kısmı şiş kalırdı o da 1 2 gün ancak.

Flexor Hocam ellerinize sağlık,çok çok teşekkür ediyorum......Herkesede tavsiye ediyorum mutlaka deneyin farkı hemen göreceksiniz.

Sayfayı Paylaş