soruma cevap ariyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve brian0conner tarafından 15 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. brian0conner

brian0conner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Anlamadigim bi nokta var cevaplarsaniz sevinirim.20 gun oldu baslayali ama bir senedir evde şınav mekik ve bir tane 6 kiloluk dambell var surekli böyle calistim.şınavda ilk 7 cekiyodum suan 65 70 max yapabiliyorum.vucudum komple parcali oldu.kilom 60 boy 1.75...üc yildir ne kilo aliyorum nede zayifliyorum.spor salonuna bir arkadasla basladim.onla ayni kiloyum fakat 10 kilo fazla gibi gosteriyorum.sorum şu 1 ay istasyon verdiler ve o arkadas cok güçsüz benle boyu kilosu ayni olmasina ragmen ben omuzda 80 kg la calisiyorum o 20 de cok zorlaniyo alt yapim var.arkadasimla surekli ayni programda gidecegimi soylediler.sizce bu dogru mu? Kafamiz acayip karisti bu body konusunda.birde onereceginiz program var mi? Son sorumda su kisa kasliyim damarlar tam ideal calisirken cok sıkışıyor uzun kas kisa kasta böyle bi farklilik varsa neden ayni programda gidiyoruz uzun kasli birinin rahatlikla yaptigini ben zorlanarak yapiyorum.sorularim bu kadar cvplarsaniz cok sevinirim baş agrısı icin özür dilerim

2. aısduj

aısduj Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    dediklerinden hiç bişi anlamadım sadece son soruna cevap veriyim çünkü onun kas boyutu büyükte ondan uzun olduğu için, sen 50 kg kaldırıyosan oda 50 kaldırıyosa o daha güçlü olur

yeni okucak kişi varsa okumasın bişi anlamaz

3. brian0conner

brian0conner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum belki anlayan biri olacak neden engelliyosun benim yapabildiklerimi yazdim ki programi bilgilere göre versinler.sen anlayamayabilirsin burda ki tek zeki sen degilsin belkide zeki oldugunu zannedensin. Anlamadiysan baska konulara git engelleme

4. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    merhaba
    genelde başta verilen programlar herkes için aynıdır başta gittiğimde ilk haftalar benle 45-50 yaşındaki amcada aynı programı uyguluyodu , 20-25 yaşlarında genç bir abide yani bu normal herkese özel program olcak diye bişey yok.

diğer sorunsa uzun kaslar kısa kaslara göre daha geç yorulur. bu yüzden zenciler uzun kasa sahip olduğundan daha çeviktirler.

5. brian0conner

brian0conner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tşkler sagol bu arada kilon biraz saglammis onuda zamanla halledersin masallh diyeyim iyi calismalar sana:)

Sayfayı Paylaş