Sorum biraz saçma olucak ama !

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve avengeren tarafından 25 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    Sevdiğiniz bir kız var ve onu elde etmenin tek yolu kaslarınızı feda etmek. Siz olsanız kaslarınızdan vazgeçer misiniz ? Ben şahsi görüşümü söylüyorum ben sevdiğim kız için kaslarımı feda ederim(fazla bişey yok ama olduğu kadarını).

Bu soruyu sormamdaki amaç kız mevzusu var. Bununla alakası yok ama beni böyle saçma sorular sorucak psikolojiye sokması.

2. Ives

Ives Yeni Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    Çok aşırı bir söylem olacak ama samimi olarak söyleyeyim kadınlar benim için önemli değildir o kadar.Cinsel ihtiyacı karşılamaktan öteye geçmez,cevabım asla.

WadeFB, muratcan.biceps ve avengeren bunu beğendi.
  3. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    En iyisi dünyaya sizin gibi bakmak :S

4. Ives

Ives Yeni Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    Sebebini bilmem ama kadınlara hiç güvenmem , erkeklere göre arkadaşlıkları olsun karakterleri olsun iki yüzlülük hainlik genelde onlarda .
    Yani nası diyim kadından güvenilir dost olmaz bana göre.Erkekte tabi aynı şeyleri yapar ama erkeklerin dostlukları kadınlarınkine göre daha kalıcı bence.

Zaten olaya bilimsel yönden bakarsak aşk cinselliğin bir sonucudur.

Freud'un tabiriyle
    bunlar hep sex.

Kısacası carpe diem:D
    Onlarında istediği aşk falan değil bizim yozlaşmış kültürümüzden ve baskıcı toplum yapımızdan kaynaklı , üniv'den sonra kızların açılmasının sebebi bu baskılardan kurtulması.

Avrupa ülkelerinde yaşayan arkadaşlarıma ve genel edindiğim bilgilere göre orda cinsel ilişki tecrübe yaşı 13
    yani adamlar olayın tabu boyutunu aşmış

tabu boyutunu aşarsanız leyla mecnun olayı hikaye olur

johnny sins & brazzers olayı başlar

çok tepki alacağımı biliyorum yazdıklarımdan dolayı iğrenç pislik denilecek heralde ama bana göre işin özeti bu

avengeren bunu beğendi.
  5. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    Freud adamın dibidir :D

Ives bunu beğendi.
  6. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Konuyu toparlayalım off-topic olmasın bence. Ben olsam sevdiğim kız için kaslarımdan vazgeçmem. Bunca emek, zaman, yorgunluk, sabır... gibi şeyleri hiç birşeye değişmem. Zaten bu konu bu şekilde ortaya çıakcaksa o kişi seveceğim kişi değildir

2157 bunu beğendi.
  7. alexbaysu

alexbaysu Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Anladığım kadarıyla bu kız kaslı erkeklerden hoşlanmıyor ve kassız olmanı tercih ediyor.Bence seni her halinle gerçekten sevicek,kabul edicek birini bul.Ne malum belki 3 ay sonra ayrılıcaksınız bu devirde ilişkilerde belli olmuyor o yüzden emeğine yazık olmasın.

2157 bunu beğendi.
  8. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    kusura bakma ama gerçekten bu spora emek verdiysen ve gerçekten bu sporu yapıyorsan vazgeçmezsin.ben onu göremedim sende. saygılar

2157 ve Ives bunu beğendi.
  9. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    Arkadaşlar benim demek istediğim şey kız kaslardan hoşlanmıyo değil. Kaslarımız hepimiz için çok değerli ve aşık olduğumuz kız için bu değerden bile vazgeçer miyiz ?

10. WadeFB

WadeFB Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    53
    Bi kiz icin hicbiseyimi feda etmem

2157 ve Ives bunu beğendi.
  11. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Çok aşırı az kalır bu söylemin yanında, annen de bir bayandı sonuçda değil mi ? Senin gibi düşünenler kızlara obje olarak baktıkları için asla gerçek sevgiyi bulamazlar ve cinselliği de sadece hayvani duygularla yaşayabilirler, bana kalırsa bu 2 si ceza olarak size yeter.

Konuyu açan arkadaşın sorusuna gelince, kesinlikle vazgeçmezdim çok diretirse kızı bırakırdım. Aşırı kaslı ve karşı cinsin iğreneceği bir vücudum olmayacak sonuçta o sebeple bana sporu bıraktırmaya kalkarsa vücuduma laf ederse altında başka sebepler ararım, ayrıca beni seviyorsa saygı duyması da gerekir ve beni sevdiğim şeylerden ayırmaması gerekir.Başına böyle birşey gelirse sen de bırakmak gibi bir hata yapma. Bir erkek kız için kaslı vücudundan taviz verebiliyorsa eziktir, yarın birgün kız için herşeyden vazgeçebilecek konuma gelir ki bu gelinebilecek en kötü durum.

Son düzenleme: 25 Şubat 2013
    saq04ever ve 2157 bunu beğendi.
  12. Ives

Ives Yeni Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    Ayrıca sana tavsiyem eğer maddi durumun varsa
    Rus,Romanyalı,Ukraynalı kadınlara yönel 1 haftaya kafanda bu düşünceler kalmaz.
    Bunlar hep cinsel açlıktan kaynaklanıyor,cinsel açlığını doyurursan diğil kas kaybetmek kız için kılını bile kıpırdatmazsın.
    Slav kadınlarını gördükten sonra aklından çıkacaktır .

Son düzenleme: 25 Şubat 2013
  13. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş