sorular

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Body ekrem tarafından 4 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Body ekrem

Body ekrem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hocam bana bir bölgeden diğer bir bölgeye geçerken en fazla 2 dk dinlenmemi söyledi fakat ben en az 10 dk geçmesi gerektiğini duydum hangisi doğru
    diğer bir sorumsa karın hareketlerini diğer kas grupları gibi haftada 1 mi yapmalıyım yoksa hergün yapsam da olur mu?

2. melankolia_sago

melankolia_sago Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Karın ve kalf bölgesini ne kadar sık çalıştırırsan o kadar iyi geliştirirsin. Ama tüm kasların 1 gün dinlenme gününde onu da dinlendir diğer 6 gün çalıştır.

Maksimum 2 dakika değil tam olarak 2 dk dinlenmen lazım. Setten sete de 45 saniye gibi bir aralıkla geç.

3. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Örneğin göğüs çalışıp arkasından kol çalışıcaksan 10 dk civarı dinlenmen yeterli

karın kaslarını genelde dinlenme koymak gerekiyor ama bazıları hergün çalışılabılıyor dıyor bende her ikisini denedim hergün çalışmakdan daha iyi verim aldım ama doğrusu diğer kaslar gıbı oldugu ıcın dinlenme günü olması gerek denıyor.

4. baran123

baran123 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kardeş ben karın kaslarını hergün çalıştırmaya karşıyım çükü bir bölgeye çalıştığında orada kan basıncı artar ve sen karın kası çalış tırdıktan sonra sırt çalıştırır san kan basıncı bölünürazalır yani ve hergün çalıştığını düşün karın kasları gelişir fakat diğer kas grupları daha az geşir vede çalışırken yakın bölgeleri çalıştır yani 1. gün sadece kol göğüs çalıştıra bilirsin.

5. melankolia_sago

melankolia_sago Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Zaten antremandan sonra çalışmak gerekir.

Sayfayı Paylaş