Sorularım var :)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve LMS tarafından 1 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. LMS

LMS Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese kolay gelsin;
    Ben 14 yaşındayım boyum 1.56 kilom 57.5 gibi bişey boyumu yetersiz gördüğüm için internetten barfix demiri sipariş ettim çok fonksiyonlu birşey bu demirle günlük 20 d.k asılıp 10 mekik 10 şınav çekmeyi planlıyorum gün geçtikçe bu sayı yı arttıracağım okul ve dershaneden vakit buldukçada basket ve yüzme yapmayı düşünüyorum tecrübesi veya bilgisi olanlar varsa daha hızlı boyumu nasıl uzatabilirim ? :(

2. Alpay

Alpay Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Boy çok sorulan sorulardan biri. Bende amatör basketbolcuyum boyum 1.82 duhduhduhduh en azından 1.88 felan olsam süper olur ama zor 17 den sonra en fazla 2-3 cm uzarım. Tam gelişme çağındasın düzgün beslenmeye çalış. Aile üyelerinin boyları uzunsa seninde boyun uzun olur. Aile üyelerinin boylarını yazarsan iyi olurthums:

3. LMS

LMS Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Annemin boyu : 153 cm
    Babamın boyu : 168 cm
    Bunları toplayıp bölüyomuyduk bişey yapıyoduk 170 gibi bişey çıkıyodum heralde ama dış etkenlerlede 10 cm uzatsam 1.80 diye demiştim galiba ben :D

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Boy işi genetiğe bağlı kardeşim Allah ne kadar uzamanı istediyse o kadar uzuyorsun.Yanlız sen genede uzamaya çabala derim.Barfikste asılı kalmak boy için avantaj deniyordu bi ara.

5. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    o boy hesabı ıle olacak akdar basıt bırsey degıl baskın gen felan war ısın ıcınde cok karısık anne babanın gözlerı sıyah ıye cocuk gozude sıyah olmaz ıkı kısımdanda antı domınant gen gelırse renklı olur. boy uzaması genlerle beslenme ve yapılan aktıvıtelerle orantılıdır ama sanırım hormon ıgnelerıde var uzatmak ıcın.

rockybalboa7 bunu beğendi.
  6. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103

Boy uzaması çoğunlukla genetik faktörlere dayanıyor forumda böyle bir başlık var okumanızı tavsiye ederim ..

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/boy-uzmas-ka-ya-ma-t56534.html

7. Alpay

Alpay Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Üzülme bazıları birden boy atıyor. Kendimden bir örnek vereyim :) İlk okul 8.sınıfta bir arkadaşımdan 5-6 cm daha uzundum. O zamanlarda dahil , halen basket oynuyorum ama lise 3 e geldiğinde benden 10 cm uzun olarak geldi şaşırmıştım :)

8. LMS

LMS Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Biryerlerden duydum kan tahlilinde çıkan sonuçlara göre beslenme programı çıkartılıyomuş ve bu vücudun tüm eksikliklerini (Boy da dahil) tamamlıyomuş bunun hakkında bilginiz var mı ?

Son düzenleme: 2 Kasım 2012
  9. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu forum kurallarına aykırıdır
    - Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    - Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiş olabilir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş