Sorularım Var ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Edepsiz48 tarafından 19 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Edepsiz48

Edepsiz48 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    OkuL
    Yer:
    Muğla Merkez
    Selamın Aleyküm Arkadaşlar İyi Forumlar Size sorularım olucak ben 16 yaşında 63 Kilo 172 Boyunda Bir Gençim

Sorunum Yağlarım Ki Eritemedim ...

sorularım : yemekten kesmesem(makarnamdan pilavımdan )

kardiyo yu artırsam ?

sizce neler olur ?

2. peter02

peter02 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Besinlerinden kisma ama çokda abartma aburcubur yeme bide düzenli kardiyo yap tamamdir

3. peter02

peter02 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Kesinlikle bu SADECE kardiyo ile olcak iş deil en önemlisi zaten beslenme bence az yemelisin abartmadan

4. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    kardiyo yap makarnandan pilavından kuruyemişinden kesme.cipsi, kolayı kesinlikle ayda 3 defadan fazla tüketme. beyaz ekmek yerine tam buğday veya çavdar tüket (hangisini seviyorsan(benim tercihim tam buğday çok lezzetli)) çayın içine attığın şekeri azalt bol meyve ye
    bende göbeği ertimek için uğraşıyorum araştırdıklarımdan bulduklarım bunlardır
    başarılar

5. Edepsiz48

Edepsiz48 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    OkuL
    Yer:
    Muğla Merkez
    Yaşımız Aynı Vücüdum sana baya benziyo sadace boyum biraz daha uzun
    demeliyimki sağlıklı bir beslenme yapıyorum günde en fazla 5 dilim ekmek arada çavdar arada tam bugday bol protein az yağlı bir sağlıklı beslenme yolu eskiden 3 şeker çay içerdim şimdi şekersiz eskiden her gün bide geceleri cips veya döner yağlı yağlı cips kola abur cubur hat safada şuan hiç yemiyorum demesi gerekirse 6-7 cm kadar inceldim şuanda 84 83 cm lerde belim amacım 78 e indirmek önceden boks ve teakwando geçmişim var kaslı bir yapıdayım ama üzeri yağ kaplı amacım kası ortaya cıkarmak

Sayfayı Paylaş