Sorularım Var :)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve cemoli12345 tarafından 7 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. cemoli12345

cemoli12345 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    İlk olarak herkese merhaba...Adım Cem...Keşan-Lüleburgaz arası gelgit yapıyorum :) 15 yasındayım...2-3 aydan beri muay thai-kick box-wing chun yapıyorum...Su sıralar bıraktım...Onun yerine eve bir kondiyon bisikleti,gögüs yayı,el yayı,bir çift 3'lük,bir cift 5'lik dumbella (dumbelların yerini bulamadım biraz daha arama yapacagım :) )sahibim...Bunları alma sebebim ise sadece yag yakıp azda olsa kaslarımı belirginleştirmek...Fazla yuklenmek istemiyorum çünkü forumda okudugum kadarıyla fazlası boy uzamasını engelliyormuş...Sizden istegim ben programımı yazayım sizden de yaptıgım hataları veya tavsiyelerinizi almak...Ben direk antreman programıma gireyim...
    Hergün toplam 1 saat çalışma yapıyorum:

Pzt:10 dk ısınma hareketleri(zıplama,kol cevirme,esneme hareketleri vs)20 dk kondisyon bisikletinde kosu-15 dk gögüs yayı calışması-serbest yumruk tekme calsıması(gölge boksu deniyor sanırım) El yayını istedigim zaman canım sıkıldıgında yapıyorum ama tahminen gunde her kol için bi 500 ü buluyordur..

Salı:15 dk ısınma-30 dk bisiklet(sabah)-30 dk gölge boksu-30 dk bisiklet(ögle)-serbest el yayı-20*3 sınav-30*5(mekik ve sınavı gun içine dagitiıyorum)

Carsamba:10 dk ısınma hareketleri(zıplama,kol cevirme,esneme hareketleri vs)20 dk kondisyon bisikletinde kosu-15 dk gögüs yayı calışması-gölge boksu -El yayı-20*3 sınav-30*5

Persembe:15 dk ısınma-30 dk bisiklet(sabah)-30 dk gölge boksu-30 dk bisiklet(ögle)-serbest el yayı-20*3 sınav-30*5

Cuma:10 dk ısınma hareketleri(zıplama,kol cevirme,esneme hareketleri vs)20 dk kondisyon bisikletinde kosu-15 dk gögüs yayı calışması-gölge boksu -El yayı
    -20*3 sınav-30*5

Cumartesi:15 dk ısınma-30 dk bisiklet(sabah)-30 dk gölge boksu-30 dk bisiklet(ögle)-serbest el yayı-20*3 sınav-30*5

Pazar:10 dk ısınma hareketleri(zıplama,kol cevirme,esneme hareketleri vs)20 dk kondisyon bisikletinde kosu-15 dk gögüs yayı calışması-gölge boksu -El yayı-
    20*3 sınav-30*5

Biliyorum kendime biraz yukleniyorum ancak okullar acıldıgında bu kadar zamanım olmayacaktır...Amacım bastada belirttigim gibi biraz yaglıyım onları yakmak ve biraz kas yapmak...Spora okulalr acıldıgında tekrar baslıcam...

Bu arada:
    Boy: 175 cm
    Kilo:55 kg
    (Yag ölçümünü en kısa zamanda yaptırıp size dönücem)

Beslenmeyide forumdan ögrendigim kadarıyla protein agırlıklı yapıyorum günde 1 yumurta yiyebiliyorum max..
    Cevap veren herkese şimdiden teşekkür ederim...Herkese iyi calışmalar bench_O bench_O bench_O

2. Equity

Equity Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    cemoli12345 bunu beğendi.
  3. cemoli12345

cemoli12345 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Cevabınız için cok teşekkür ederim...Zaten ısınma programı içinde o hareketlerin cogunu yapıyorum ancak ben yinede risk almak istemiyorum sonucta boy oldukca önemli birsey...Zaten amacım fazla kas degil yag yakımı ve cok az kas...Birde okudugum kadarıyla güne iki bardak suyla baslamak yag yakım hızını artırıyomuş...Bu dogru mu? Yardımınız için tekrar teşekkür ederim :)

4. Equity

Equity Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Aslında o boya göre şişman değilsin ki bak emin ol o kilo ile kas yaptınmı aynaya baktığında yüzün gülücek ben çok zayıftım :) şimdi kas yapmaya uğraşıyorum mesela sendede varmış el yayı ben onla 370 yapmıştım :D 250 den sonra tam anlamıyla sıkamıyodum ama şimdi ayna bakıyorum okadar zayıf gözükmüyorum kollarım bile şişti :) bende hiç korkmadan devam et body boy kısalmasını durdurması mantıksız eğer omuzuna halter alıp kaldırmıyosan :)

5. cemoli12345

cemoli12345 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yani o konuda da haklısında ama ben yapsam dahi annem hayatta izin vermez :D işte zayıf gibi gözüküyorum ama karın bölgem cok yaglı yoksa bayabi kas var altında :D o el yayı muthiş etki gösteriyor 4 gündür basladım sıkmaya şimdiden bir kas tümsegi cıktı :D

6. Equity

Equity Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Ah o anneler yokmu banada o el yayını her sıkışında bir besmele çeksen iman gücünde kaslansa diyo :D

7. cemoli12345

cemoli12345 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    :D oda guzelmiş bizimkisi yazın bile ders calısmamı istiyor sonucta bir soru bir sorudur mantıgı :D

8. cemoli12345

cemoli12345 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim :)

9. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş