Sorularım var lütfen yardım edin.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Cidade de Deus tarafından 29 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba ben evde spor yapıyorum evimde koşu bandım var ve dambıllar aldım 3 ay önce başladım yaşım 17 / 1.85 boyum var / 92 kıloyum benim kendım kafama gore yaptıgım program var bu suteye gırdıkden sonra yanlısmı yapıyorum dıye bende dusunceler olustu ve ınanın ıcım daraldı strese gırdım oysakı ben saglıklı ve fıt olmak ıstıyorum arkadaslar programımı yazıyım bana ona gore yorum yazarsınız

haftada 3 gun spor yapıyorum ( pzt/ car / cuma )
    gogus
    sırt
    omuz
    on kol
    arka kol
    mekik
    sinav
    hepsını 3x15 kez yapıyorum bunları bıtırmem 1 saat 20 dk suruyor.Ardınnan koşu bandına bınıyorum ve 45 dk 6.5 hızla tempolu yuruyorum 5 kılometre yol alıyorum.
    bu prıogram sızce nasıl normalmı ve asıl ogrenmek sıtedıgımde
    önce vucut gelıstırme mı sonramı kosu bandı?
    yoksa kosu bandı yoksamı vucut gelıstırme kosu once olunca yoruluyorum baya denemıstım ve vucutla spou ayn ıgun yapmamda sorun olurmu ogrencıyım zamanım pek yok hergun spor yapamam ve ben bady cı degılde normal ınsan vucuduna sahıp olmak ıstıyorum asırı kas degılde goze hos durucak sekılde sıtıyorum ve tabı kosu bandınıda zayıflamak ıcın yapıyorum.
    vucut gelsıtırmeyıde vucudum şekıl alsın dıye ve tabı kas olsun dıye fakat oyle bady cıler gıbı 100 kg degılde 5 kg 10 kg kaldırıyorum nınja karatecıler gıbı gorunmek sıtıyorum asırı kaslı degıl onlar normal yanı

2. netugur

netugur Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    gsm - bilişim
    Yer:
    istanbul
    forumdaki beslenme , antrenman ile ilgili bölümleri iyice okumalısın. " yeni başlayanlar " bölümünü hatim etmelisin. sorularının cevapları fazlasıyla mevcut. arama butonunu kullanarak forumda arama yapmalısın.

" aşırı " kas yapmak zaten istemekle olmuyor.

Bluediver bunu beğendi.
  3. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    ilgin için teşekkur ederım okuyorum sureklı kafamı baya karıstırdı benım kendı yaptıgım program tabı acemıyım bu program yanlısmı acaba aynı gun kosu yapmamda sakınca varmıdır?

4. Bluediver

Bluediver Üye

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ISTANBUL/BURSA
  5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    bunların hepsini okudum bana özel yazarlarsa sevıunırım herseyımı yazdım zamanımın olmadıgınıda ayzdım tek ıstegım benımle konusmaları ne kadar zararlıdır gıbı lutfen yardım edebılıcek varsa sevınırım

6. ataduyan

ataduyan Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    bildiğim kadarıyla burası kişiye özel hizmet vermiyor,inatla aynı şeyleri soracağına şu forumu okusaydın sana fazlasıyla yeterdi.
    kilo vermek için günde kesinlikle ama kesinlikle 7000 adımın üstünde adım atmalısın(adımmatik alman iyi olur).cardio ve mükemmel bi diet prog. hazırla kendine.daha çok yokuş yukarı koş koşamazsan yürü ama yokuş yukarı olsun(bandın incline sini arttır)
    kalori harca işte-ağırlığa fazla yüklenme cardioda performansın düşer bu sefer.ağır kaldıracam die kendini kasma maksat kilo verdikçe sarkma olmasını engellemek ve sıkıştırma tabiki.kendini kilo vermeye programla ve ona şartlan.kas yapmak senin için 2. aşama.

7. Bluediver

Bluediver Üye

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ISTANBUL/BURSA
    Kusura bakma okuduysan nesini anlamadin, orda guzelce aciklanmis agirlik antremaniyla cardio ustuste yapilmaz, nedenleri sunlardir diye. Ama ben yazının altında gormedim bu yazılanlar ''Cabarov'' icin gecerli degildir diye birsey. Sen nerden kapıldın bu fikre onu anlamadim.

8. darknesssword

darknesssword Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Aydın
    7000 adım az degıl mi? Ben dün normal yürüyüşümüyaptım ek olarak degıl ama okula gıdıs gelıs vs. Pedometrem 20444 adım saymış?okula gidir gelis 6 km.daha dersane,bakkal,ev içi..

9. Bluediver

Bluediver Üye

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ISTANBUL/BURSA
    Bu iste bir yanlislik olmasi lazim, eger 6km 20444 adimsa bir adimda kat ettigin yol 29.34cm. Buda oyunlarda adam almak icin adim atardik ya ayaklarimizi uçuca ekleyerek, öyle bir adim atişa denk gelir.

10. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul

teşekkur ederım.Ben sunu merak ettım anlatamadım dıye arkadaslar laf edıyor okusaydın fılan sımdı body yaptıkdan sonra cardıo olmaz bunu bılıyorum benım yaptıgım bady mı yanı 5 kıloluk dambılllarla tum vucudumdakı kasları calıstırıyorum bu body e gırıyorsa kosu bandını baska gunemı almalıyım?

11. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    - Konu forum kurallarına aykırıdır
    - Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş