SORU YAPIMDAN MI KAYNAKLANIYOR

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve The Answer tarafından 2 Nisan 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. The Answer

The Answer Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    ŞİMDİ ARKADAŞLAR. BEN 16 YAŞINDAYIM. KİLOM DA 68 KG. YİYEBİLDİĞİM KADAR YEMEYE ÇALIŞYIROUM. AĞIRLIKLI OLARAK SÜT İÇİYORUM. PROTEİN ALIMIMDA BENCE YETERLİ DÜZEYDE.

1.5 HAFTADIR EVDE 4 KGLIK AĞRILIKLARLA KENDİMCE BODY ÇALIŞMASI YAPMAYA BAŞLADIM. AMA SORUN VAR GİBİ. KEMİK YAPIMDAN MI BİLMİYORUM AMA PAZILARIMI SIKMADIĞIMDA İLK GÜNKÜ HALDE GÖRÜNÜYOR. HİÇ ANLAŞILMIYOR YANİ BODY ÇALIŞTIĞIM. - GERÇİ 1.5 HAFTADA ANLAŞILMAZ AMA-

AMA PAZU LARIMI SIKINCA BAYA SERT. AĞIRLIK KALDIRIRKEN BELLİ OLUYOR PAZILARIM. AMA NORMAL KASMADIĞIMDA HİÇBİRŞEY OLMUYOR.
    BUNUN SEBEBİ ACELECİ OLMAMDAN MI? YOKSA KEMİK YAPIMDAN MIDIR SİZCE?

BİRDE PAZILARIMI SIKTIĞIMDA YAN BAKIŞDA GAYET İYİ BİR GÖRÜNTÜ VERİYOR AMA DÜZ BAKINCA HACİMCA 0 :D .

İSTER İSTEMEZ UMUTSUZLUĞA KAPILIYORUM. SİZCE BU KEMİK YAPIMDAN MI KAYNAKLANIR?

2. ll_ultraslan_ll

ll_ultraslan_ll Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğğğrenci
    Yer:
    İstanbul
    the answer muhtemelen başlığın çöpe gidicek :)
    ama ben yinde fikrimi sölim kusura bakmazsan azcık saçma yani insanlar aylarca düzenli çalışmalarla,düzenli beslenmeyle ilerliorlar..benim tawsiyem bi spor salonuna yazıl herşeyi öğreniceksin zamanla.
    kolay gelsin...

3. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
Konu Durumu: