[Soru] Hızlı bir şekilde kas kaybı ile kilo verme hakkında.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve atymert tarafından 2 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. atymert

atymert Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar, boyum 1.83 ve kilom 85. BB'ye 1 ay önce 87kg olarak başladım. İlk ay 4x15 şekilde en fazla 10-20 kg olarak giriyorum ve haftada 4-5 gün gidiyorum. Arkadaşımla birlikte gittiğimde 1 gün set (2 ayrı kas grubu) ve diğer gün cardio yapıyorum. Cardio içeriğinde ise 20 dk eğimli olarak koşu ve tempolu yürüyüş ardından 20 dk bisiklet ve 20 dk eliptik bisiklet kullanıyorum. Normalde tek başıma sporda 60-70 dakika harcıyorum fakat arkadaşım oldugunda 90 dakikaya kadar çıkıyor. Anteraman sırasında 1.5 lt su tüketiyorum. Diyet yapıyorum ekmeği olduğunca az tüketiyorum fakat canım çok isteyince yarım ekmek arası tavuk döner yiyorum ve herzaman değil haftada 1-2 kez. Onun haricinde tamamen etle beslenmeye özen gösteriyorum, karbonhidratı azaltıp proteini arttırdım fakat 1 ayda yalnızca 2 kilo vermek beni çok üzdü. Şuan weider l-carnitin liqit 2.500 mg olandan aldım ve bugün başlıyorum. Derdim sadece yağ yakmak değil hacmen biraz küçülmek, amacım 75 kg ye düşmek. Bu kiloya sadece yağ yakarak düşmek oldukça zor bilyorum ben aynı zamanda kas kaybınıda göze aldım. Bunun için ne yapmam gerekir? İyi günler dilerim..

Sayfayı Paylaş