Sormak İstediğim Birkaç Soru..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Scraft tarafından 22 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Scraft

Scraft Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar.
    Sormak istediğim birkaç soru var. Yardımcı olursanız makbule geçer.

Fitness'a başlamak gibi bir düşüncem var. 19 yaşındayım. Haftanın hemen hemen 5 günü salonda olmayı planlıyorum.

Boy: 180
    Kilo: 77

Göbek yok ancak göbek ve bel kısmında yağlar var. Ben bunları yakmak için nasıl beslenmeliyim. Beyaz ekmeği kestim son 2 haftadır. Kepek ekmeği kullanıyorum. Çok yağlı besinler tüketmemeye çalışıyorum.

- İlk 1 aydan sonra protein ve aminoasit kullanımına başlamayı düşünüyorum. Sıkı bir şekilde çalışmakla beraber 5-6 ayda güzel bir vücut yapılabilir diye düşünüyorum.

Sizlerden yardım istediğim nokta bu boya göre ortalama kilo kaç olmalı?

- Ağırlıkta ziyade ilk 1 ay Kardiyo mı çalışmalıyım?
    - Ve son olarak ta ilk 1 aydan sonra protein ve aminoasit almaya başladığımda herhangi bir olumsuzluk görülür mü? (Vücutta yağlanma, Gereksiz Kilo alımı gibi)

Cevaplarınız için Teşekkür Ederim..

2. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    fazlalıklardan kurtulmak istiyorsanız cardio düzenli beslenme ve ağırlık çalışması yapmalısınız üçünede önem vermelisiniz böylece fazlalıklardan daha çabuk kurtulur hemde sıkı ve güçlü vücudun olur
    ek besinlere 1.ay gerek yok çok düzenli besleniyorsanız zaten hiç gerek yoktur ancak okul yada iş dolayısıyla beslenme konusunda az eksikler varsa 3 ay sonra kullanmalısınız zaten vücut geliştirmede beslenme çok önemlidir
    abur cuburlardan uzak durunuz
    uykunuza motivasyonunuzada dikkat edin 5-6 ay sonra tabiki düzenli çalışmayla sonuç alınır ama ne kadar alınır net bir şey yazamayız iyi sporlar

3. brhmcr

brhmcr Guest

Cevaplar ayri renklerle aralarda

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş