sopra ara verince ne yemeli

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve tute tarafından 19 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. tute

tute Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    şimdi ben bu spora 3 hafta devam edebildim ve sağlık nedenlerinden dolayı 1 ay kadar falan yapamayacağım. tabi spora başlamamdaki amaç kilo almaktı. boyum183 kilo 62. diyette ne tarz şeyler yemeliyim kilo alırken yağlanmamak için? makarna falan yiyordum spor yaparken ama şimdi yersem yağlanırım sanırım. ne önerirsiniz şu 1 ay için?

edit: kusura bakmayın spora yazıcaktım yanlış olmuş.

Son düzenleme: 19 Temmuz 2012
  2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    normal şartlarda zaten spor yaparken yapacağıon diyetin verimli olması zpora bağlıdır.Sen düzenli beslenirsien yağı,unu,şekeri minumuma indiriken aynı zmanda spor yaparsın ve vücut yağ yakımını daha hızlı yapar.Ancak spor yapmadan diyet yaparsan yine kilo verebili,rsin ama sıkılaşma pek olmaz.

Kısaca ; spor yaparken nasıl diyet yapıyorsan aynı şekilde devam edeceksin.

3. brhmcr

brhmcr Guest

Spor yaparken dikkat ettigin herseye dikkat etmen onemli, buyuk ihtimal kilo almak icin daha fazla karbo iceren bir beslenme yapiyordun, spor yapmadigin sure icinde bu karbodan hafif kismanda yarar var, sonucta bu surede bu karboyu (enerjiyi) kullanacagin idmani yapmayacaksin.

Sayfayı Paylaş