sonunda başladım..yardımlarınız(zayıflama,yağ yakımı)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve KaRaDeNiZ_08 tarafından 25 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. KaRaDeNiZ_08

KaRaDeNiZ_08 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    5 gün önce body e başladım ama öncelikli hedefim yağ yakımı ve kilo verme
    başlamadan önceki ölçülerim:
    kilo:87
    bel:106
    şuan ki çalışma şeklim 20 dk 6-7 arası hızda yürüyüş , 15 dk bisiklet , 15 dk eliptik bisiklet bunlar bittikten sonra sopa çevirme,twist,mekik,karna çekiş yapıp bitiriyorum toplamda 1.30 saat falan sürüyor eve geldiğimde de saat 6 yı geçmişse sadece salata ve yoğurt yiyorum geçmemişsede sebze yemeği,çorba falan...
    sizce zayıflama ve yağ yakımı için bu program uygunmudur?yardımlarınızı,tavsiyelerinizi bekliyorum.birde antremandan sonra göğüs bölgesindeki yağlar için 3 set 24 tekrar bench press yapsam nasıl olur hafif kiloyla..

2. Fantastix

Fantastix Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Diyet + kardio yağ yakımında etkili olur.

Birde ben olsam karın bölgemdeki yağları eritmek için mekik çekerim (3x15)

Bencede Bench Press işe yarıyabilir diye düşünüyorum.

KaRaDeNiZ_08 bunu beğendi.
  3. VoLhuLk

VoLhuLk Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    daha önce 110 kiloyken mekikle karın yağlarını eritmeye çalıştım ancak yağların altında kas oluştu ve çok zor duruma düştüm, yağların altı kas olunca o yağlar hiç erimiyor, pehlivanlar gibi göğüs kası + göbek şeklinde kalıyor, hızlı tempo yürüyüş şimdilik daha mantıklı görünüyor

4. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul

bende asagı yukarı sıızn gıbı programla calıstım 100 cm den 83 e ındırdım belı ama yuruyus yerıne kosu yaptım

akşam yemek yıyın proteın agırlıklı haslama olsun hıc kılo almazsın benım antreman 7 de 7:30 da bıtıyor eve gelınce proteınlı yemek yıyorum mesala tavuk haslaması gıbı antremandan sonra yemenıs gerekıyor kas kaybı yasarsınız gobek kalır sonra oylelerı cok var

Son düzenleme: 26 Nisan 2011
  5. KaRaDeNiZ_08

KaRaDeNiZ_08 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    20 nisanda başlamıştım bugün 10 gün doldu ve antreman sonunda tartıldım 84 kiloya inmişim çok iyi moral oldu bu sizce hızlı mı kilo veriyorum yoksa normalmidir
    20 nisanda 87.5
    şuan 84 yani 10 günde 3.5 kilo ..
    beslenmem yukarıda anlattığım gibi haftada 6 gün cardiyo sadece pazar günleri dinlenme..

6. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    ayda 4 kg normaldır fazlası zarar olabılır yag oalrakmı verıyorsunuz kas oalrakmı belde ıncelme varmı onemlı olan bel ıncelmesı yoksa kılolara takmayın

yenı basladıgınız ıcınde hızlı kılo verıyor olabılırsınız bır sure sonra yavaslar

7. KaRaDeNiZ_08

KaRaDeNiZ_08 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    bugün 19.gündü ve antremandan önce tartıldım 82.5 kiloya düşmüşüm hızlımı ilerliyorum bilmiyorum 19 günde 5 kilo neyse antreman bitti eve geldim dedim bide belimi ölçeyim göbek deliğinin 1-2 parmak aşağısından hocanın ölçtüğü yerden ölçtüm 100 cm. göbektede 6 cm incelme var.. moral tavan yaptı ilk ay bu şekilde sadece kardiyo yaparak bitiricem 2. ay 3 gün kardiyo 3 gün body yapayım diyorum..
    bir sorunum var onuda söyliyim antremanın yarısında halim kalmıyor hegün diyorum bugün mekikleri yapmıcam ama içim rahat etmiyo ve yine yapıyorum sizce ne almalıyım antremandan önce zor tamamlıyorum antremanı..

Sayfayı Paylaş