Son Plan / Natural Devam - Push Pull Legs!

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve khephnes tarafından 1 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 38 üye.
  1. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Smolov'u tamamlamistim. Yine kendi dogrum ilan ettigim main lift calisiyorum. Cok uzun zamandir paleoyu arastiriyordum nitekim gecen haftalarda kafamda iyice netlestirdim ve deneyeyim dedim, paleo tarzi besleniyorum bir yandan da :)

MON - FS/BP/Pull ups/Plank
    WED - DL/OHP/Rows/Hanging leg raise
    FRI - BB Lunge/BP/Chins/Decline sit ups

5'er set hepsinden, iyi hissettigim gunler curl ya da triceps extension ekliyorum.

Genel olarak boyle :)

exsisman bunu beğendi.
  2. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    bu paleo tas devri diyeti degilimi? Cogu Crossfiter böyle besleniyor :)

3. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Evet caveman ve hunter-gatherer diet diger isimleri ve CF'nin official sitesinde de onerilen beslenme bicimlerinden biri :)

Direkt BB yapanlara pek uymuyor aslinda ya da amaca gore degisir demek daha dogru, cunku paleoyle bulk olmak cok zor, eger ki paleoya uygun bicimde -tartisilsa da- sut ve sut urunleriyle de beslenmiyorsaniz yuksek kalorili beslenmek hic de kolay degil. Uzerine konusulabilecek cok sey var, soyledigim gibi cok uzun zamanim bu beslenme bicimi uzerine okumakla gecti ve henuz zihnimde teorik olarak kendim icin ideale yakin bir beslenme bicimi olusturabildim :)

4. sthammer

sthammer Guest

Uzun sure 3 ogun beslendim bende, once karatay diyeti, sonra modifiye karatay, lor peyniri yogurt ve yulafi karistirdigim donemler..

5. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Ben kafama gore yiyorum ogun sinirlamam pek yok, paleoya uygun bicimde aciktigim zaman yiyorum. Dairy-free takilmiyorum sadece, nitekim bu paleo dahilinde epey farkli fikirlere sahip bir konu, kefir ve probiotik yogurt, bir iki dilim de ezine beyaz yiyorum arada, gerci gecen gun hellim izgara yapmistim ofofof :D

sthammer bunu beğendi.
  6. sthammer

sthammer Guest

Hellim izgara mi, vay arkadas :) iyimis bu diyet..

7. AlexAndAnavar

AlexAndAnavar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam merhabalar konu ile ilgili baya zaman geçmiş eheh şöyle ki hala uyguladınız program ayni mi ppl şeklinde mi çalışıyorsunuz ?

Sayfayı Paylaş