Son Kullanma Tarihi Geçmiş Protein Tozu

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve kenan81 tarafından 1 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. emretkd

emretkd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Konya
    ben tam bir kutu multipower %100 why var ama tarihi geçeli bir sene olmuş..atmaya kıyamadım kullanmalımııyım ?

2. Fυякαη Acαя

Fυякαη Acαя Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Kemerburgaz
    On vardı bir arkadaşımda . 4 ay geçmişti son kullanma tarihi . Kullandı biraz sivilce yaptı. Wheyden kaynaklanmadığıunı söyledi hep . Sonra doktorun isteği üzerine 2 hafta kullanmadı ve sorun çözüldü. Yani sivilce yapabilir .

3. jackmaldow

jackmaldow Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    LA / California
    Aminoasit son kull. tarihi 6 ay geçmiş kullansak bir sorun olurmu kapalı dolap içerisinde saklanmış ?

4. emretkd

emretkd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Konya
    ohooo ben normal protein aldığımda bile sivilce oluyo tarihi geçmiş beni perte çıkarır o zman

5. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    4 ay 6 ay gibi gecen surelerde icilmemesi lazim zaten degerlerini kaybeder ..

Benim yukarda yazdigim tarihi gecmis kullansam mi dedigim urun 1 2 hafta gecmisti

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:49 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:47 ----------

Emretkd seninki de 1 sene gecmis dok tuvalete gitsin kullanma urunu sorun yasatir yasatmasa da protein degerlerini kaybetmistir diye dusunuyorum

6. emretkd

emretkd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Konya
    salon arkadaşım 3 gündür kullanıyo 10 senelik sporcu bişey varsa ben anlarım dedi...hala içiyor...sadece kokusu berbatmış ben içemedim

7. ozguro123

ozguro123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bende de Lgsciences BC+EAA Branched Chain Plus Essential Amino Acids var Blue Rasberryli :D arkadaşıma amerikadan gelmiş ama ben son kullanma tarihi geçmişmi geçmemişmi anlayamadım altında 03/11 Lot 0309 yazıyor

8. infazure

infazure Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    Bende de 5-6 tane son kullanma tarihi geçmiş amino var vitamin power ın, skt 2010 hepsinin. bunlar naapsam bilemedim

9. Gli

Gli Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Protein tozunda eğer topaklanma, renk değişimi yoksa kullanılabilir ancak tablet formda ürünlerde skt 6 ay maksimum. Evde halihazırda bulunan ilaç nitelikli tabletler içinde aklınızda bulunsun skt den itibaren 6 ay daha sıkıntısız kullanılabilir.

10. alesko

alesko Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    konuyu hortlattığım için kusura bakmayın ama Allstar whey plex ne zamandır amerikan malı cok merak ediyorum :)
    Öncelikle amerikadan almış olman amerikan malı oldugu anlamına gelmez(Weideri tr den alıcan türkiye malı olmuyorsa tabi)
    Allstar alman markasıdır ve yok amerikan ürünleri 1 yıl alman 6 ay diyen arkadaşın kullandıgı supplement ona iyi kafa yapmış heralde.
    Bütün protein tozları skt'sinden sonrada kullanılabilir ve hiçbir zararı yoktur. Tek kusuru besin oranları hergün her hafta yavaş yavaş düşer.
    Başınıza gelirse kullanabilirsiniz tabi 8-9ay geçmiş bir proteinin faydası olucagını düşünmüyorum.En kötü 4 ayı geçmiş bir protein oda en kötü.
    Daha fazlaysa at çöpe besin alamassın.Ama 1 yılda geçse bozulmaz bunuda belirteyim.

Not:Allstars, herkezin bildiği Weider ile aynı fabrikadan çıkmaktadır ve daha kaliteli bir proteindir. Araştırabilirsiniz.

11. Tilkisarp

Tilkisarp Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara, Turkey
    Bende arginine var tarihi geçmiş 04/2014 şimdi kullansam sıkıntı olurmu tadında değişme yok

12. muhammed18

muhammed18 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    beyler ben bi protein tozu aldım altındaki ile üstündeki skt leri farklı 12200933_1061353633883689_1438995377_n.jpg alt taraf yani asıl skt de 2016 05 yazıyor yardımcı olursanız sevinirim

Sayfayı Paylaş