son anda kaçırdığım suplement kampanyası

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve oğuz-oğuz-oğuz tarafından 16 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. oğuz-oğuz-oğuz

oğuz-oğuz-oğuz Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    merhaba arkadaşlar.yakın zamanda hardline progainer+arjinin 179 tl ye kampanyası vardı.tam almaya niyetlendim kampanya bitmiş.derken burada bir tane suplement shop var.kampanya yapmış.hardline progainer 2 kutu(5000 gr)+hardline whey 3 matrix (2300 gr protein tozu)1 kutu+hardline bcca matrix(630 gr) 1 kutu.toplu halde satılıyordu.bu sabah gittim komple bitmiş.fiyatına inanamadım.hatta işkillendim böyle fiyat olur mu diye..
    (400 tl).
    mağazayı kapatmayı düşünüyormuş.zararına satış yaptığını söyledi.
    neyse ben asıl konuya geleyim.bu ürünlerden kombine olur mu?mesela progainerden sonra whey 3 matrixle beraber bcca matrix kullansam nasıl olur?yardımcı olursanız sevinirim.iyi forumnlar herkese.

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş