Son 6.5 aylık değişim (4 Temmuz-14 Aralık )

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve Halili İbrahim tarafından 22 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 58 üye.
  1. 4equitas

4equitas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yorumunuz için teşekkür ederim protein tozu konusunda ise benim kilo olarak bi fazlam yok belirttiğim gibi 74 kiloyum ve 180cm boyundayım ben kilo vermeden sadece bel bölgesindeki yağları yakmak aynı zamanda kas kütlemi arttırmak istiyorum ama bu konuyu salondaki hocama danışıcam bırak derse tozu bırakıp sıkılaşma sağlandıktan sonra kullanmaya devam edebilirim sanırım.

2. Cerrahba

Cerrahba Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    herkesten özür diliyorum hala hesabım açılmadı ... açıldığı anda tek tek yorum yapıcam

3. caner92

caner92 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Makine ile nasıl böyle ağda yapmış gibi oluyor :D

4. Cerrahba

Cerrahba Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    makine kaliteli demekki :D

caner92 bunu beğendi.
  5. caner92

caner92 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bende yeni philipsin makinesini aldımda :D Önce kirli sakal modunda kesip. Sonra ucunu çıkarıp düzeltme kısmıyla mı böyle sıfırlıyorsunuz. Çok zor olmuyor mu :D

6. Cerrahba

Cerrahba Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim devamlı aldığım için sakal modu olmuyor yani sadece ilk aldığımda zor olmuştum daha sonra 2 haftada bir alıyorum zor değil

7. caner92

caner92 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tamam sağolasın. bende bir deniyim. arttırmaz inşallah :D

8. ReDo28

ReDo28 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    abi aşağ

abi aşağı yukarı diyetimiz aynı gerçi bu sağlıklı beslenme oluyor peki kardiyon nasıldı bizimle paylaşırsan sevinirim hakikatten güzel bi başarı elde etmişsin tebrik ederim :)

9. jojolatte

jojolatte Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Makina Muhendisi
    Yer:
    Sakarya
    Yasin geregi. Pek fazla bu tarz urunlete yonelmeni onermem acikcasi. Ama kilo ve boy endeksi onemli bu konuda. Birde beslenmen nasil buda onemli. Hergun carb, protein alabiliyormusun yemeklerden yeterince?

Beslenme olarak, ailenlemi yasiyorsun yoks tek mi?

Bunlarin hepsi ayri ayri etkendir

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. Patron1923

Patron1923 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    hocam pm nasıl atılıyor bir yardım etseniz ? kısaca 17 yaşındayım, belimde sorun olduğu için ağırlık çalışamam, diyet yapıyorum kilo vermeye çalışıyorum 96 kilodan 80 e düşmeye çalışıyorum bir yardım etsen, psikolojik olarak kötüyüm bu aralar.

11. jojolatte

jojolatte Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Makina Muhendisi
    Yer:
    Sakarya
    Diyetini nasil uyguluyorsun?
    Su tuketimin ne durumda?
    Okuyorsun sanirim. Cardio yapma imkanin varmi peki?

Sent from my iPhone using Tapatalk

12. ufujk

ufujk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    Bandırma
    Bende yeni başladım 130 kiloyum şuanda tavsiyeleriniz varsa yazmaktan çekinmeyin :)

13. Patron1923

Patron1923 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Abi diyet sabah 2 tane haşlanmış yumurta domates salatalık göz kararı lor peyniri 2 dilim kepekli ekmek şekersiz çay

akşam, ekmeksiz ne yemek varsa çok çok az ya da ton balığı ya da tavuk haşlama

günlük 2.5 - 3 lt arası su içiyorum

kardio yapabilirim ama havalar çok soğuk ondan yapamıyorum :( bir de yüzmeye gitmek istiyorum ama 1 tane kapalı yüzme havuzu var burda oda seneliği 2 bin tl.
    :(

14. Patron1923

Patron1923 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    abi bi yardım etsen yazdıklarımıa üst yorumlarda ?

Abi diyet sabah 2 tane haşlanmış yumurta domates salatalık göz kararı lor peyniri 2 dilim kepekli ekmek şekersiz çay

akşam, ekmeksiz ne yemek varsa çok çok az ya da ton balığı ya da tavuk haşlama

günlük 2.5 - 3 lt arası su içiyorum

kardio yapabilirim ama havalar çok soğuk ondan yapamıyorum :( bir de yüzmeye gitmek istiyorum ama 1 tane kapalı yüzme havuzu var burda oda seneliği 2 bin tl.

Spor olarak ne yapabilirm belimde sorun var o yüzden ağırlık çalışamam :( kilo 95 10-15 kilo vermem lazım senin kilo vermeden önceki halin gibi moralmen kötüyüm :(

15. erkan10

erkan10 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    kardeşim başarından dolayı seni tebrik ederim ben 28 yaşında 85 kilo ağırlıkta olup bel ve göbek çevrem aşırı yağlı boy 1.74 nasıl ve nereden başlamalıyım sence iyi bir örneksin benim için yardım edersen sevinirim

16. HeyYOU

HeyYOU Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Helal olsun.. vallahi helal olsun başka diyecek bişe bulamadım :)

17. ss10ss

ss10ss Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    istikrar ve güven tebrik ederim hocam. oldukça yardım almak istiyorum senden çnkü çok iyi yol kat etmişssin. benim boy 1.95 kılo 125. geçen yaz 137 kılodan 125 e düştüm diyet + 1.5 ay salon spor yardımıyla suplament flan kullanmadım hiç. ama ilk önceliğim fazla sarkmadan kilo vermek. mayısa kadar en azndan 110a düşmek gibi. uygululayabileceğim en doğru en güzel programı istiyorum senden yardımcı olursan sevinirim. diyet olarak ekmek tuz şeker 0a inecek tabi bunun sonucu gördm çnkü:) yiyeceklere gelirsek bn sabah 1bardak tahıl yıyorum suyla karışmış gano excel die bi markanın hem tok tutuyor hemde kötü şeleri atıyor vucuttan. Çalışan olduğum için öğlenleri öğlen yemeklerinden ekmeksiz azar azar yemeği düşünüyorum akşamda evde sadece çorba içiyorum. geçen yaz uyguladığım program buydu. vücut ilk sudan kaybediyor elbet ki ama 1.5 ay gibi bi sürede 13-14 kilo vermeme kndım bile şaşırdım yani. Cevabını ve taktiklerini bekliyorum t.ederim şimdiden:)

18. 6thSense

6thSense Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Oncelikle tebrik ederim. Harika bir degisim. Sunu ogrenmek istiyorum. Kardiyo olarak nasil bir program uyguladin kardesim? :)

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

19. Fily

Fily Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim emeğine kuvvetine sağlık..

Spor salonuna 2008'de gitmiştim koşu kürek ve sıradan ağırlıkları amaçsızca çalışıp bırakmıştım. sonra şehir değiştirip bende bırakmak zorunda kalmıştım. Dün itibariyle tekrar başladım ama ne bir hoca ne de danışacak birisi var salonumda.. Şehrimdeki Diyetisyen'in yeni mezun ve çok düşük bilgili olduğunu herkes söylüyor ve maalesef danışamıyorum.

Diyet programını gördüm 100 gün boyunca vefazlası bu programa bende uyabilirim. Ama asıl sorum sana ve bilen arkadaşlarımıza..

Spor Salonunda ne yapmalıyım? Bu konuda hiç bir bilgim yok. Yine amaçsızca koşup kendimi kandırmak istemiyorum. Sizlerden bir yardım bekliyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

şimdiden teşekkürler.

20. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    kardiyoyu evde ınsanıty olarak yapabılırsın, veya fit test, veya youtubedaki kardio antrenmanlarını.ama bence en iyi kardio beslenmedir.

Sayfayı Paylaş