Son 2 Haftadaki Patlama Yardım Edin(Ektomorf)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Sailor92 tarafından 23 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Sailor92

Sailor92 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar.Yaklaşık 1 buçuk aydır vg yapıyorum.Ektomorfum Yaşım 22.Kilom 71.Boyum 1.80.Arkadaşlar size sorum şu.2 hafta önce 8 kiloluk dambıllarla biceps çalışıp zorlanırken bugun dahil 12 kiloluk dambılları cok rahat kaldırmaya başladım.2 hafta önce 67.5 kiloydum bugun 71.Yağ oranım %1 düşmüş.Kullandığım supplementler Olimp Gain Bolic 6000 ve whey proteini kullandım(markayı hatırlayamadım).Ektomorflarında zor geliştigini biliyorum.O yüzden korkuyorum yanlış mı yapıyorum yoksa devam mı etmeliyim ?Doug's Mass Building Routine for Ectomorphs | Muscle & Strength buda yaptıgım antrenman. lütfen yardım edin korkuyorum :)

2. SlimManBigDreams

SlimManBigDreams Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    İngilizce Öğretmeni
    Yer:
    Trabzon
    Dostum iyi gelişmişssin elalem gelişemeyip şikayetleniyor sen geliştim diye korkmuşsun :D çalışmalarına devam et bende ektoyum yeni başladığımda 2. ayımda bende benzer bi güç artışı yaşadım :)

3. Sailor92

Sailor92 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    eyvallah :) korktuğum konu şuydu aslında 8 kilodan 12 kiloya sıçramak beni ürküttü acaba cok mu yükleniyorum vücuduma diye :D

4. SlimManBigDreams

SlimManBigDreams Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    İngilizce Öğretmeni
    Yer:
    Trabzon
    Yok dostum biz ektomorflara ne alsak yarar sen yemene devam et :D

Sayfayı Paylaş