Son 2 ayda kas kaybı yaşadım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Celldweller tarafından 25 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Celldweller

Celldweller Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    hepinize günaydın ben bugün yemek yedikten 2.5 saat sonra spora gittim yağ kas oranında 200 gram kas kaybı Yaşadığım yazıyor anlamadığım şey antrennanları hiç aksatmadan ve makro besin alımına dikkat etmeme rağmen bunu yaşamam dirty bulk yapıyorum son 2 ayda sadece yağ almışım ki günde 90-100 gram protein alıyorum tartıda böyle göstermesinin nedeni salona yürüyerek gitmem olabilir mi ama öncedende yürüyerek giidiyordum ve bir hata olmuyordu bu arada günde 7 saat uyuyorum

2. bra85der

bra85der Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Acaba kendini cok zorlayarak calisiyor olabilirmisin cunku bu tip durumlardada kas kaybi yasaniyor.

3. Celldweller

Celldweller Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Evet zorluyorum ama bana 2 günlük program verildi salona 2 gün gidip 1 gün dinleniyorum zaten kası zorlamazsak nasıl gelişsin dinlenmeyede dikkat ediyorsak

4. bra85der

bra85der Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Yaptigin hareketlere gore kaslarin iceri dogru gelisiyor olabilir ki bu ktou bisey degil hacimden ziyade daha guclu ve daha siki kaslara sahip oluyorsun fakat gucunde bir azalma hissediyorsan bu soyledigim sekilde olmamisda olabilir. Genel olarak sana tavsiyem spor salonunu falan birakman eger goruntu istiyorsan devam et ve parana kiyip kaliteli protein tozlarindan al fakat body e gitme amacin daha kuvvetli olmaksa muay thai yada kickbox gibi savunma sporlarina gitmeni oneririm ve bunlari yaparken sinav barfiks mekik ve dips gibi hareketleri yaparsan hem guclu olursun hemde kendini savunmayi ogrenirsin ama dedigim gibi eger amacin sekil yapmaksa bu konuyu seninle ilgilenen kisiye danis ve parana kiyip kaliteli protein tozlarindan al :)

5. Celldweller

Celldweller Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Toz almayı hedefliyorum eski ağırlıklara göre daha fazla ağırlık kaldırabiliyorum ki bu bence güçlendiğimin göstergesi amacım sıkılaşmak değil hacim almak powerlifter Vücudu gibi ama bu kasların içe doğru gelişmesini tam anlamadım tamam içeriye doğru gelişsin ama niye kas kilosundan kaybediyoruz gelişiyorsa çalıştığım programı birazdan atarım bide şu içe doğru gelişmenin neden kas kütlesinde azalma yaptığını açıklarmısın

6. bra85der

bra85der Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Kas kutlesinde azalma yapiyor cunku kaskar disariya dogru buyumeyi birakip iceri dogru bukuluyorlar ki buda gucunu daha uzun sure kulanabilecegini gosterrir bu oldugunda normalde olusan top kaslar, duz kaskara donusur buda normalde savunma sporculatrinda okur kaskarini uzun sure kulanmalarini saglar eger bi gun sadece kol calisirsan yani her gun bi bolge calisirsan ve agirliklatin fazla olursa sonuc bu olur dinlenmene ve beslkenmene dikkat et agirligi biraz azalt degismeyi fark edersin yada tekrar sayilarini azaltablirsinki su an fark ettim bu daha iyi bi cozum yplu :D

7. Celldweller

Celldweller Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Cevaplarınız için teşekkür edererim peki mesela ben bu 2 ay kas kütlesi kaybettim gelecek aylarda normalden alacağım kütleden daha fazla Kütle alanilirmiyim kas kaybının telafisi olarak
    Buyrun buda programım yandaki Sayılar kilo "/" Ler makine veya dambıl da bir üst ağırlığa geçtiğimin simgesi
    Bu arada Dediğiniz gibi daha dayanıklı oldum mesela ard Arda çok fazla bilek Güreşi yapmama rağmen yorgunluk olmuyor

8. bra85der

bra85der Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Programina bakinca fark ediyorumki aslinda cok zorlanmiyorda olablirisin kisa surede bu kadar ilerledigin icin vucudunun sana bircesit tepkiside olabilir bu :D tabii bu isin saka kismi su an gorunusunu tam olarak bilmedigim icin kesin bir tespit yapmakta biraz cekiniyorum acikcasi bunu antrenorunle konussan daha iyi olur ben sadece sorularina cevap verebilirim sana bir program onerisinde bulunanam maalesef. Uzgunum evlat :( yinede biseyler istiyorsan benim dediklerimi uygulaman gerekirki ben hacim degil guc antrenmanlari hakkinda bilgiye sahibim yani yaptigginin gucunu arttirdigi asikar, fakat hacim konusunda daha fazla yardm edemem ama verebilecegim tek tavsiye vucudunu acik pozisyonlsrda tutmsya calis yani kaslarini gerdirki tekrsrdan yayilsinlar cok fazla bilek gureside bunice gimulmeye sebep olabilir rakibinin seni zorlamasina gore ve eger gercekten zorlanuyorsan fitness pek ise yaramamis demektir. Ben seni bu guc ve hacim konusunda bbir kez dusunmeye davet edeyim dostum :D

9. Celldweller

Celldweller Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yeniden teşekkür ederim gerekli bütün Cevapları aldım daha sorum yok konu kilitlenebilir

10. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.