Solgar L-Arginine

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve temogra tarafından 15 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

47,8%
  2. Orta karar

39,1%
  3. Başarısız

13,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 22 üye.
  1. temogra

temogra Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    sigorta
    Yer:
    istanbul
  2. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    gh max den ornek verelım 5gr argınıne var ıcınde.. bu 5 gr argınıne 6 hap ıle alıyoruz ıdmandan once 4 yatarken 2 olarak .. ıdman olmayan gunler 2 sabah 2 oglen 2 yatmadan once olarak.. 500 mg oranı dusuk geldı bana 5 grama tamamlamak ıstersek 10 adet almamız gerekecek bu da urunun 5 gunde bıtmesı demek

mhmtdmrc bunu beğendi.
  3. temogra

temogra Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    sigorta
    Yer:
    istanbul
    peki bu standart ölçümüdür 5 gr. az da olsa takviye için kullansak bir yararını göremezmiyiz. orta vadede mesela.

4. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    5 gr ıle 500 mg arasındakı fark cok fazla 500mg argınıne degeri zaten amıno asıterde mevcuttur.. tabıkı takvıye olarak kullanılabılır ama etkısı de belırlı bır sevıye de kalır..

mhmtdmrc ve temogra bunu beğendi.
  5. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara

Ne için kullanmak istiyorsun boy uzatmak için kullananda var pump etkisi görmek için kullananda var, arginine nin önemli bir amino diye kullananda var.Bunların hepsi için söylediğin dozlarda alırsan hiç bir yararını göremezsin.

Hardline nın saf arginine içeren tozu var.Hardline AAKG adında hem fiyatı da daha hesaplı solgar ve Gh Max e göre.

https://www.supplementler.com/shop/...AAKG-Arginine-Alpha-Katoglutarate-500-Gr.html

Her gün 5 gr alsan 60 günden sonra 2 hafta ara versen.4 ay felan kullanırsın.Gayet hesaplı.

temogra bunu beğendi.
  6. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Legolas ın onerdıgı urunu kullanmadıgım ıcın onun hakkında yorum yapamıyorum ...
    Google da Argınıne olarak arastırırsan 5 gramın bıle az oldugunu goreceksın ..

mhmtdmrc ve temogra bunu beğendi.
  7. temogra

temogra Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    sigorta
    Yer:
    istanbul
    peki neden 2 hafta ara veriliyor. konu hakkında bilgi alabilirmiyim. tşk

acemierkan bunu beğendi.
  8. temogra

temogra Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    sigorta
    Yer:
    istanbul
    tekrar merhaba 3 gundur yaptığım araştırmalar sonucu legolasın tavsiye ettiği ürüne ay başı başlayacağım. bununla ilgili hocamlada kouştum. bana ne için kullanacağımı sordu bende kaslarım için dedim ve mevcut kullanım şekline ve sizlerin belirttiğiniz kullanım dozlarının aksine sadece spor günleri sabah tok karnına 1 porsiyon(3gr) birde spora gelmeden önce 1 porsiyon(3gr) kullanacaksın dedi. off günlerinde ve yatarken kullanmayacaksın dedi. paylaşmak istedim. tşk.

acemierkan bunu beğendi.
  9. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    Sorduğun soru gözümden kaçmış.Ara verme sürece genel anlamda çoğu supplement için geçerli creatin olsun carnitine olsun arginine v.b. Carnitine i vücut bir parça üretebiliyor, vücut üretimi durdurmasın diye carnitine ara veriliyor onu biliyorum.Ancak arginine için durum nasıl bilmiyorum, yine de ara vermekte fayda var.

Aslında off günlerde yatarken 3 gr alabilirsin bir zararı olacağını düşünmüyorum.Karar senin.

acemierkan ve temogra bunu beğendi.
  10. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Arginin geniş specturum'lu bi amino asit .Örnek vermek gerekirse 100 gram kırmızı ette 7 gram,100 gram yumurtada 5.5 gram ,100 gram whey proteinde ise ortalama 3.5 gram var.Arginin günde 5 gramdan az alınırsa büyüme hormonu tetikleyici etkisini gösteremez ama belirli bi pump etkisi yaratabilir.en iyi etki 9 10 gram'larda görülüyor.

acemierkan bunu beğendi.
  11. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara

Kırmızı etin 100 gr mında 19.1 gr protein bulunuyor.Sen 100 gramında 7 gram var demişsin.Yani 19.1 gramın 7 gramı arginine mi ?

Acaba 100 gr kırmızı et proteininde mi 7 gram var demek istedin?

Saygılar

acemierkan bunu beğendi.
  12. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Maalesef Kaynağımı tekrar bulamadım ama haklısınız,öyle olmalı.Düzeltme İçin teşekkürler.

Saygılar.

acemierkan bunu beğendi.
  13. Murat Azad

Murat Azad Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    Irak,Erbil

Mesela ben boyuzatmak icin kullanmak istiyorum nasil kullanmaliyim ? egzersiz yapmadan kullansam bir yan etkisi olurmu cunku sadece boy uzatmak icin kullanmak istiyorm ? cvb lutfen

acemierkan bunu beğendi.
  14. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    19 yaşındaysan kemik uçları kapanmak üzeredir.Ameliyat dışında yapacağın hiçbirşey boyunu belirli bi yaştan sonra uzatamaz.

legolas246 bunu beğendi.
  15. acemierkan

acemierkan Yeni Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    tornacı
    Yer:
    gaziantep
    Tamamda kardeş neden 500mg lik solgar l-arginine aliyorsun o 500mgx50=25000mg yani 25gram l-arginine satin almiş oluyorsun neden 25tl ye 500mg lik ayni marka dolgarin 1000mg liğide var üstelik o 90 tane 90x1000=90000 yani 90gram almiş oluyosun eğer 25grami 25tl ise 90gramda 90tl olmali ama 60tl hem ucuz hem daha yüksek doz ha yeni başladim 500mg ile başlicam diyen varsa 1granlik olani alsin ve 2günde bir kullansin böylece l-argininesi aylarca ona yetmiş olur bu arada ben akşam yemeğinden önce aliyorum gece yatmadan standart çalişmami yapiyorum 2.1000mgx90 tabletlik şişeyi kullaniyorum şu an faydasi çok günde sadece 1000mg lik hapi aliyorum+üstüne solgar male multiple aliyorum 1tane+solgar zinc picolinate 22mg+500mg omega3 balik yaği ve bol etli ve kuruyemişli bir beslenme uyguluyorum ve sürekli kaslarimda artiş sağlandiğini hissediyorum[l-argininenin günlük 1gramlik dozu bende yeterli oldu]ben bunlari sadece kas yapmak için değil vucudun sperm ve libidosunun düşmemesi içinde kullaniyorum yani 1 taşla 2 kuş sağlam vucut sağlam erkeklik.

Birpol, Tigertugi ve enemy bunu beğendi.
  16. msi35

msi35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba iyi günler
    ben 16 yaşındayım boyum 1.76 kilom 67
    futbol oynuyorum kaleciyim.
    boyunmun uzaması için L arginine kullansam faydalı olurmu.
    güne ortalama 8-9 saat uyuyorum arada öğle uykularıda oluyo 3*4 saat
    haftada 3 gün barfiks e asılıyorum , evde kendim yüksekbir noktaya zıplayarak deymeye çalışıyorum

17. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    Boy olayı büyük oranda genetiğe bağlı olduğundan çok umutlanma fakat yinede vücuttaki büyüme hormonu seviyesini artırırsa yaptığın haraketlere ek olarak boyunun uzama ihtimali artar.. Ama dediğim gibi sonuçta direk gh kürüne falan girmiyorsun sadece küçük bir tetikleyici, kullan ama çok umutlanma..

Ayrıca barfiks, sıçrama falan oldukça etkilidir. omurgana ağır kilo bindirmekten kaçın birde kalsiyum alımına özen göster ama çok abartma böbrek taşı oluşumunu tetikler..

18. jeux

jeux Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    L-argine aldim futbol oynuyorum bi zarari varmi sizce ?

19. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    almadan önce sorsan daha mantıklı olmazmıydı

JeyJeyy ve AngryHun bunu beğendi.
  20. brhmcr

brhmcr Guest

Zarari olacagini dusunmuyorum, alti ustu bir amino asit ama geregi var mi dersen hic yok. Beslenmene dikakt etsen yeterli.

Sayfayı Paylaş