Solaryuma Ne Kadar Ödüyorsunuz?

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve timu87cin tarafından 15 Şubat 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Soldiers

Soldiers Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    solaryuma girmek - güneşte bronzlaşmak zenci rengine dönmemize mineden oluyor. aynı şeyler değil ki...

2. SinanATASOY

SinanATASOY Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Solaryuma ilk kez girecek arkadaşla DİKKAT! Beyaz tenliyseniz daha fazla DİKKAT!!

Kesinlikle ve kesinlikle ilk seansda 10 dakikayı geçirmeyin... İki kez 10'ar dakika girdikten sonra süreyi arttırabilirsiniz... Buna uymazsanız kızartılmış piliç olursunuz ve 3. seansa gelmeden komple soyulursunuz... Çektiğiniz acı'da yanınıza kalır..

3. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Eski zamanlarda; işçiler tarlalarda çalışırlardı. Gün boyu açık havanın etkisiyle işçiler bronzlaşırdı. Soylular ise evlerinde otururlar ve güneşten uzak dururlardı. Böylece beyaz renklerini korurlardı. Bu da ten renginin bir statü sembolü olmasını sağlamıştı. Beyaza yakınlık soyluluk, esmerlik ve bronzluk ise işçi sınıfını gösteriyordu.

20.yüzyıldan itibaren ise sanayileşmenin ilerlemesi ve işçi sınıfının tarlalardan fabrikaların karanlığına geçmesiyle birlikte; artık işçiler açık renk tene sahip olmuştu. Bu sırada çıkan, tatil modasıyla birlikte zenginler, yılın bir bölümünü tatilde geçirip güneşleniyor ve bronzlaşıyorlardı. Böylece düzen tersine döndü ve bronzluk zengin sınıfının, beyazlık ise işçi sınıfının göstergesi haline geldi. İşte bu yüzdendir ki; son yıllarda bronzluk son derece revaçta...

dungean ve txen10 bunu beğendi.
  4. SinanATASOY

SinanATASOY Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Hoş bir anektod, teşekkürler blitz...

5. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Blitz cok güzel yazmissin, insani düsündürüyor. Seneler gectikce hersey degisiyor.

Bugun Danimarka´da 12 yaslarindaki kizlar ve erkeklerin, Türkiye´den aldiklari imitasyon Dolce & Gabbana kemerleri olsun Louis Vuitton cantalari olsun havali havali gezmeleride bunun bir göstergesi.

Düsünüyorumda bu yaslarda ben Dolce´nin D´sini bilmezdim :roll: Bu sadece ben degil, gecen eski okul resimlerime baktim bugun ve ozaman arasinda daglar kadar var fark.

10 sene sonra bu kisiler nasil olur cok merak ediyorum 8)

6. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    sende güzel yazmışsın despo nesil çok hızlı değişiyor babam şaşırıyordu şimdi bende şaşırıyorum artık takip edemez olduk bazı noktaları kaçırıyoruz sonumuz iyimi acaba diye düşüneden edemiyorum bizim okul yıllarında kız arkadaşlarımız en geç 9 da evdeydiler oda ayda yılda bir şimdi erkek ben gitmeliyim deyince kızlar dalga geçer olmuş :(

7. etave

etave Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çanakkale solaryum

merhaba arkadaşlar çanakkalede solaryum var mı arkadaşlar ücreti önemli değil çok istiyorum acillll

8. terzi312

terzi312 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    güzel bir vücuda bence solaryum iyidir ama çok zayıf sıska birine :D :D mesela benim fotoğraf yazlığa gittiğim 3 günü hafif bronzum ama bence bana bile yakışmammış :D

9. Scott Adkins

Scott Adkins Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bunun limiti ne kadar.Mesela 10 seans.Bunun sonucunda bu etki üzerimizde kaç ay kalıyor ne kadar süre sonra vücut eskisi gibi oluyor

10. zeynep17

zeynep17 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Çanakkale de solaryum merkezi var mı? Varsa tarif edebilirmisiniz? internetten araştırdığım ama bulamadım :( :(

11. maietnigri

maietnigri Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Ben solaryumun olumsuz etkilerinden cekinmem nedeniyle, bronzlastirici krem kulllaniyorum iki senedir yazlari.
    Oldukca memnunum.

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

12. extreme1995

extreme1995 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    çanakkale de giden arkadaşlar varsa bana bu kaç mekan önerisinde bulunabilir mi

Sayfayı Paylaş