sol omuzda ağrı

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve skymaster tarafından 12 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. skymaster

skymaster Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    flexor hocanın hazırladıgı evde dumbell'la çalışma programını uyguluyorum bir süredir iyide gidiyo ama 1 haftadır sol omzumda sızı hafif bir ağrı oluşmaya başladı hamlık ağrısı ile aynı değil diye düşünüyorum ağırlıklarla çalışırken sol omzumda değişik bir kıpırdama oluyor ne oldugunu çözemiyorum sizce ne?

2. ineedpower

ineedpower Üye

Beğenileri:
    398
    Ödül Puanları:
    73
    tıkır tıkır diye ses geliyorsa alışık olmadığın içindir

3. skymaster

skymaster Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    evet o tür bir ses geliyor hafifde sızı yapıyor ara vermiyim değilmi devam edeyim

4. skymaster

skymaster Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Sol omzumdaki ağrı hala geçmedi sizce bir sakatlık falanmı yoksa gelişiyor diyemi bu ağrı ama sağ omzumda onun gibi bir ağrı olmuyor sadece sol omzumda mesela sınav cektim diyelim hemen ağrımaya başlıyor ne yapmalıyım

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:54 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:16 ----------

fikri olan kimse yokmu

5. brhmcr

brhmcr Guest

6. skymaster

skymaster Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    bazı bulgular nerdeyse tamamen uyuyor ama bumudur acaba bilemedim en iyisi bir doktora görünmek sanırım ama ben perşembe günü bir salonda muay thai sporuna başlicam bu verdiğiniz linkteki konuyu okudum biraz benim omuz ağrıma uyuyor ama muay thai'ye gitmek suan için sakıncalımıdır bir doktora görünüp tamamen sorun çözüldükten sonramı antrenmanlara çıkmalıyım

Son düzenleme: 19 Kasım 2012
  7. brhmcr

brhmcr Guest

Eger rotator problemi varsa birak muay tai yi omzunu kipirdatma bir sure.

Doktora gittiginde uygun bir sekilde rotator dan suphelendigini ilet, iki tane esnetme yapacak omzuna agrin olursa o pozisyonlarda gecmis olsun, bir kac ay ust vucut calismiyorsun.

Sayfayı Paylaş