sol omuz kapsülü ve sağ dirsek tendon sakatlanması

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Berent tarafından 17 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Berent

Berent Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    ankara
    evet arkadaşlar dediğim gibi çok uzun süredir sağ omzumdan gıcırtılar geliyordu ve bu son 4 aydır inanılmaz arttı , acı sızı veya başka bi durum yok ama kolum aniden boşalıyor ve bu antrenmanlarda büyük sıkıntı yaratıyor. aynı şekilde skull crusher ve dips yaparken sağ dirsek tendonlarımı sakatladım sanırım. göğüs çalışırken ağlamaya kadar varıyor çok şiddetli bi biçimde acıyor. önerebileceğiniz bişey var mı ? ayrıca rope extension yaparken tricepsimden çok omzum çalışıyor , bunada bir tüyo verirseniz çok sevinirim. teşekkürler kolay gelsin

Son düzenleyen: Moderatör: 17 Ocak 2013
  2. Jacklifter

Jacklifter Üye

Beğenileri:
    493
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    CrossFit Level 1 Trainer
    Yer:
    Ankara
    Aynı sıkıntı benim sol omuzumda da var, incline bench press vs. yaparken acı bazen dayanılmaz boyuta geliyor ve dediğin gibi kas boşalır gibi oluyor. Hocam Rheumon Sprey önerdi, daha alıp kullanmadım ama belki işine yarayabilir.

http://www.ilactr.com/ilac/rheumon-sprey.html

Berent bunu beğendi.
  3. ahmet53100

ahmet53100 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Rize
    Bu bendede oluyor hocama dedim fazla ağır basma ve hareketlere iyi ısınarak gir dedi kışa girmeden öne böyle bir sorun yoktu sanırım ısınmadan dolayı oluyor

Berent bunu beğendi.
  4. CursedChico

CursedChico Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    Yer:
    Istanbul
    Bende de sol omuzda var. Bilgisayar başındayım çoğu saat, ona bağlıyorum ben. DUruş bozukluğu. B ugün boş barla military press yapayım dedim, o bile hafif ağrı verd. Korktum , devam etmedim. Napacam bilmiyorum.

Sayfayı Paylaş