Sol Kolum Çok Ağrıyor

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve vaiokid tarafından 22 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. vaiokid

vaiokid Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar ben başlayalı daha 3 gün oldu ama sol kolumun ağrısı 3 gündür geçmedi bide hareket ettiremiyorum öyle tam düz yapamıyorum sol kolumu.

Vucudumun her yeri ağrıyor ama bu sol kolum bi başka. internetten araştırdım bira lif kopması falan gibi durumlarmı var diye. sanırım lif kopunca hiç hareket ettiremezmişsin. ben biraz acıya dayanarak hareket ettirebiliyorum.

Kısacası bu sol kolumdaki ağrı normalmidir, ne yapabilirim?

2. IGO

IGO Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    İlk gün çok zorlamış, spor salonunun o cezbedici özelliğine kapılıp fazla ağırlık kaldırmaya çalışmış olabilirsin. Mesajını okuduğumda ilk günlerim aklıma geldi. Resmen yatağa bağlanmıştım o derece kımıldayamıyordum. Kollarım tamamen düz açılmıyordu. Sanırım bu spora severek ama bilinçsizce başlamanın cezaları olsa gerek bunlar. Kas gevşetici krem kullanabilir veya kapsül alabilirsin. Dinlemekten başka çare yok. Eğer bir hafta içinde geçmezse bir doktora görünmende fayda var.

Sağlıklı günler...

3. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    IGO'nun söylediklerine katılmakla birlikte ek olarak bol su tüketmeni tavsiye ederim.

4. mrgrowth

mrgrowth Yeni Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    akademisyen
    yukarıdaki arkadaşlara katılmakla birlikte ek olarak protein(onarım) ve vitamin mineral kullanmanı veya bu içerikte besinlere ağırlık vermeni tavsiye ederim.

Sayfayı Paylaş