Sol Kol Triceps Sakatlanma

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Tolgahan Ures tarafından 19 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Tolgahan Ures

Tolgahan Ures Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Türkiye
    Selam arkadaşlar helllooo

Foruma yeni üye oldum ve son zamanlarda yaşadığım sakatlanmayı sizlerle paylaşıp bilgi almak istedim.

Sol kol tirceps imde yaklaşık 3 ay önce triceps hareketi çalışırken sakatlanma oldu. kolumu 1 ay kadar dinlendirdim fakat ağrı geçmedi.

Kolumdaki ağrıyı tarif etmem gerekirse ; günlük yaşantımda beni etkilemiyor fakat itme çekme gibi hareketlerde yine ağrı kendini hissettiriyor.

Ağrının bulunduğu tam nokta sol kol triceps te , direseğin üstünde . Dirsekle yada omuzla ilgisi yok.

Acıbadem hastanesinde MR çekildi ve 15 Seans Fizik Tedavi yapıldı , ağri azaldı fakat kaybolmadı .MR da kas yırtığı yoktu.

Bende yüzme yaparak kolumdaki ödemi ve zorlanmayi geçirmeye çalıştım . Fakat geçen gün sporda 5kg ağırlıklarla makinalarda tekrar çalışmayi denedim ama ağri yine ordaydi.

Bugün doktar Nejat Güney e gittim fakat bu ağri için bir ilaç yazamayacağini ve bana ufak ağirliklarla çalişarak ancak kolumun düzelebilceğini söyledi.

Sizce ne yapmaliyim ? Bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim .

Teşekkürler

Tolga

2. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    saydam bunu beğendi.
  3. Tolgahan Ures

Tolgahan Ures Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Türkiye
    Linkler için teşekkürler ama benim dirseğimde ağrı yok.

Ağrım dirseğin yukarısında .

4. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    lanet olası ağrı bende de var hemde uzun süredir tam bahsettiğin yerde bana sanki tendon gibi geliyo 1 1.5 sene önce başladı o sıralar deca aldım kısa sürede geçti bittikten sonra ara ara gene yaptı ama şu an gene başladı 1 hafta falan arka kol yapmadım çok düşük kilolarla acı çeke çeke yapmak zorunda kalıyorum

Sayfayı Paylaş