Sol Karın Altında Şişlik ???

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve ktl007 tarafından 28 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ktl007

ktl007 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğretmen Adayı
    Yer:
    İzmir
    Merhabalar.2 aydır body yapıyorum.3 gün önce fark ettim ki,sol karın altım yumruk büyüklüğünde şişmiş;ama sağ tarafta bir şey yok.

İnternetten araştırdım,göbek fıtığı tarifine uyuyordu benimkisi;ama göbek fıtığında fındık büyüklüğünde oluyormuş.Hemen hastaneye gittim.Doktor hiçbir şey yok dedi.Kasın şişmiş dedi.Spora devam edebilirsin dedi :S Ben pek tatmin olmadım.1 hafta gitmemeye karar verdim,belki fıtık olabilir,daha kötü olurum falan gibi.

Neyse bakalım 1 hafta içinde umarım düzelir :S Ağrı falan da yok ama görüntü olarak çok bariz şiş.Bir sağa bakıyorum bir sola fark çok fazla :S

Sizlerin de düşüncelerini almak istiyorum.Teşekkürler.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Acil doktora gitmeni tavsiye ediyorum.

3. ktl007

ktl007 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğretmen Adayı
    Yer:
    İzmir
    Mesajda da gittiğimi belirttim zaten.Fakat pek tatmin olmadım ben doktorun söylediklerinden.Kasın şişmiş,devam edebilirsin dedi.Madem kasım şişmiş,sağ tarafta neden bir şey yok.Ben sola aşırı yüklenmiyorum ki kasım şişsin.Normal olarak her iki yanı da çalıştırıyorum.Bu gün baktım,biraz inmiş gibi;ama bilemiyorum.Kas mı şişmiş ne olmuş ???

---------- Post added at 10:58 ---------- Previous post was at 10:34 ----------

Fotoğraf da ekleyeyim:

Sizce devam etmeli miyim?Doktorun dediği gibi bir kas şişmesi mi yoksa ne olabilir?

4. NESTOR

NESTOR Üye

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    dünya
    bi başka doktora daha git oda benzer şeyler söylerse devam edersin, buradaki varsayımlarla hareket etme

5. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Aynı durum diğer belindede olsa obliklerin iyi gelişmiş derdim de başka bi durum sanırım :)

6. ktl007

ktl007 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğretmen Adayı
    Yer:
    İzmir
    Arkadaşlar,günden güne şişlik iniyor.Bu gün baya inmiş ve spora yeniden başlıyorum.Umarım bir daha öyle şeyler olmaz.Protein tozundan kaynaklı olabilir diye onu da bıraktım.Artık tozsuz yapacağım.Bakalım,umarım bir daha öyle şişmez.

7. Green Day

Green Day Yeni Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Protein tozunun zararları işte anında şişiriyo kası napcan bırakman isabet olmuş

8. ktl007

ktl007 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğretmen Adayı
    Yer:
    İzmir
    Bırakmadım da sadece antrenmandan sonra içiyorum artık.Hocam da dedi herhalde o bölgeyi fazla zorlamışsın ondandır,geçer dedi.

Sayfayı Paylaş