Sol göğüsün anormal şişmesi

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Beyefendi tarafından 30 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Beyefendi

Beyefendi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar şuanda gerçekten ağlayacağım inanılmaz derecede korkuyorum fitnesse 4 ay ara verdim geri başladım ilk gün göğüs ön arka kol 2inci gün omuz bacak 3üncü gün (şuanki gün) sırt kanat arka kol girdim fakat ağır bir iştete çalışıyorum ağrılarım var fitness yüzünden ve göğsümün şiş olduğunu farkettim eve geldiğimde sağ tarafın 4 katı kadar kas gibi şişmiş ama fena bir ağrı var göğüs kafesi şişmesi olabilir falan diyorlar internnette kanser diyorlar lütfen bilen birisi varsa üst göğüs degil beyler tam böyle aşşa bitiş yerleri sonra ortaya kadar işte nolur birşeyler söyleyin

2. CiCiS

CiCiS Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Türkiye / Antalya
    Morluk Var mı ? veya Zorladın mı Bir Yere Vurdun mu ?

3. rd2a

rd2a Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Ankara
    İlk önce çok geçmiş olsun internette okuduğun her şeyi ciddiye alma lütfen okadar cok kirli bilgi varki kanserde yazarlar aids de yazarlar hatta kolera tifo bile yazabilirler sakin olmanı ve eyer seni çok rahatsız ediyor ise en yakın hastaneye gidip baktırmanı tavsiye ederim en azından sonucu ögrendiğinde ona göre hareket edersin tekrardan geçmiş olsun

4. Beyefendi

Beyefendi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hayır babam zaten fitness durumuna karşı aileye yayıp hastaneye gitmek istemiyorum şuanda beklemekten başka bi çarem yok dinleniyorum şuanda inşaAllah geçer çok teşekkür ederim bi bilgi bulursanız bana söylerseniz çok iyi olur bu arada CiCis zorladım fakat morluk yok sadece GÖĞÜSÜMDEN DAMARLAR GEÇİYOR İNCE İNCE BELLİ oluyor

5. CiCiS

CiCiS Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Türkiye / Antalya
    Resmini Atabilirsen Daha Detayli Cevap Verebilirim

Sayfayı Paylaş