Sol Biceps Sorunu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Hknn tarafından 9 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Hknn

Hknn Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Mersin
    Arkadaşlar son 1 aydır biceps çalışırken sol kolum resmen kalkmıyor.Sağ kolumda herhangi bir sıkıntı yok bomba gibi fakat sol kolumda ağrı veya sakatlık olmamasına rağmen eskiden çalıştığım ağırlığı şimdi kaldıramıyorum.Hocam ile konuştum çok uzun bir diyet sürecinden geçtin ondan olabilir dedi 57 kilo verdim acaba bununla alakalı olabilir mi diye düşünüyorum ama bundan 1 ay öncede diyetteydim o zaman neden olmadi diye dusunuyor isin icinden cikamiyorum.Sizce boyle olmasinin sebebi ne olabilir ?

2. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Sürekli bar ile çalışıyorsan bir süre sonra güçlü taraf daha çok ağırlığı kaldırmaya başlıyor ve o taraf daha çok gelişiyor.

Bunun dışında sormak istediğim birşey, boynunda herhangi bir ağrı, sancı oluyor mu hiç?

3. Hknn

Hknn Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Mersin
    Hem bar , hem dumbbell ile çalışıyorum boynumda ise herhangi bir ağrı yok sadece biceps çalışır iken sol kolum belli bir süre sonra kalkmıyor anlam veremedim ve bu durum acayip moralimi bozuyor.Ağrı sızı olsa sakatlandım diyebileceğim fakat hiçbiri yok ..

4. Zealotry

Zealotry Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    57 kilo mu verdin ? Helal olsun :D

Mutlaka kas kaybıda olmuştur ondan diye düşünüyorum

Sayfayı Paylaş