Sol Bacakta Problem

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve RockFire123 tarafından 13 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. RockFire123

RockFire123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba
    Ben Çağdaş basketbol oynarken bir kaç sorun yaşadım. Daha önceden sol dizimin altındaki kemiğin (kaval kemiği) ucu çok dışarda ve ağrı yapıyor diye ortopediye gitmiştim. Büyüyünce geçer dedi şimdilik orda bir sorun yok.

Ondan sonra fazla zıplamaktan olsa gerek kaval kemiğinin arkasındaki kas zıpladığımda çok ağrı yapıyordu ve merdiven çıkarken çekilmez oluyordu bunun içinde bir kaç fizik tedavi hareketi gösterdiler krem sürdüm geçti.

Şuanda 2 problemim var. Birincisi, turnikeye girerken arkadaşın biri bot giydiği için sol ayak baş parmağım onun botuna tam ucundan çok sert çarptı ve hala ağrımaya ve ara sıra yürümemde aksaklıklara neden olmakta. (2 aydır)

2. problem 1 ay önce turnikeye giren birinin önüne çıkmam ve kaval kemiklerimizin çarpışması sonucu benim sol bacak kaval kemiğimin arkasındaki yumuşak dokuda zedelenme oldu. Bu ağrı yürümemi bile engelliyordu. Doktor bir krem verdi o da şuanda bitmek üzere ama pek işe yaradığını söyleyemem.

Daha önce başına böyle bir şey gelen veya tıptan anlayanınız var ise yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Artık dayanılmaz bir durumda ve röntgende kemikte bir sorun olmadığı söylendi.

Şimdiden Teşekkürler.

2. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    kemikte değil dokularda zedelenme filan vardır her ne olursa olsun düzgün bir doktora görünmen daha mantıklı acile filan değil tabi işin uzmanına

Sayfayı Paylaş