Sokakta Laf Atanlar

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Gkhan_D tarafından 28 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Yolda eşinize,nişanlınıza,sevgilinize vb. laf atsalar ne yapardınız ?

1. Şiddet

oy sayısı 81
    80,2%
  2. Polis

oy sayısı 3
    3,0%
  3. Aldırmayıp Giderdim

oy sayısı 15
    14,9%
  4. Diğer(İsteyen belirtebilir uygunsa tabi)

oy sayısı 2
    2,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 26 üye.
  1. Gkhan_D

Gkhan_D Guest

Size değil de yanınızda eşiniz,sevgiliniz,nişanlınız varmış gibi düşünün ve yolda yürürken lafı size değil yanınızdakine atarlarsa ne yapardınız merak ettim ? Şimdi laf atılan biz olsak aldırmazdık lafa büyüklükte olurdu ama böyle bir durumda da nasıl aldırmamazlık doğru gelmiyor bana.

Son düzenleyen: Moderatör: 28 Ağustos 2013
  2. Ultimate34

Ultimate34 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    anaya bacıya laf atanın dilini kesmek en doğru şey olur :)

3. lucesgo

lucesgo Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    polis çağırırım olay mekanından uzaklaşmak isterlerse şiddete baş vururum :D

4. Gkhan_D

Gkhan_D Guest

Şiddet konusunu bende düşündüm ama çocukça kaçıyor bence.Karşınızdakine yumruk attığınızda ölme,sakat kalma riskleride var şimdi örnek bakın Sevgilisine Laf Atanı Tek Yumrukta Öldürdü Haberi ve Son Dakika Haberler Mynet
    Şimdi laf attılar diyelim yanınızdaki sevgili vb. kişiye bu adam ölse hapse girsen ne olur dalmasaydım demez miydin mesela o kadar kolay mı dememek lazım öldürmesi bir vgci tekrar tekrar kafatasına yumruk atması karşıdaki için iyi gözükmüyor.Ben caydım şiddetten açıkçası tabi birde şu durum var yanımdaki sevgili vb. kişi de beni savunmuyor korkak gibi düşüncelere de girebilir fakat ben bunu karaktersizlik olarak görüyorum insan gerçekten sevdiği kişiyi 5-6 kişinin önüne atmak istemez bence.Evet yorumları bekliyorum sizden analizini yapalım durumun iyice en akıllı ve doğru cevabı bulmaya çalışalım :)

5. cikcik

cikcik Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    önce lafa bakarım laf mı diye sonra söyleyene bakarım adam mı diye.Eğer adamsa tekme tokat

6. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    yanımda sevgilim varken gerçi yokkende elit semtlerde gezsemde belanın beni nerede bulacağı belli olmayacağından öyle bir durumla karşılaşsam aldırmazdım şimdi onu döveceğim ki elim çok ağırdır hem kaslı hemde aikido biliyorum aslında sakin bırak kavgayı küfür etmeyi bile sevmeyen bir adamımdır ama gerçekten sinirlendiysem ağız burun dümdüz yaparım açıkçası onun için sakinliğimi korurdum birde 2 yada daha fazla kişilerse kafa tutsam hadi beni dövseler önemli değil ama yanımdaki kız arkadaşımada zarar vereceklerini düşünerekten hiç aldırmaz yoluma devam ederdim zaten lafla bir şey olmaz

7. Ocensers

Ocensers Üye

Beğenileri:
    569
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zeytinburnu
    @rockybalboa7

en doğrusu sporcu ahlakı işte :D

8. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    son haddeye gelmedikçe uzaklaşırım. korkaklık gibi görebilirsiniz ama siz biriyle boğuşurken başkası yanınızdakine zarar verirse ne olucak bu açıdanda düşünmek gerek bana göre mümkün olduğunca kavgadan uzak durmak gerek.
    babam polis zaten ama annemle babam ayrı.annemle kalıyorum.

Son düzenleme: 28 Ağustos 2013
  9. Gkhan_D

Gkhan_D Guest

Bende kavgadan uzak durmayı seçmiştim sevdiğim bir şey değil zaten burda önemli olan nokta yanındaki kızın olgun olması olsa gerek o kızın rocky'nin yazdıklarındaki gibi düşündüğünü bilmesi lazım o kadar olgunlukta olmayan kızla da ciddi ilişki düşünülmez zaten bence.Bazı kızlar yok demiş dalsın korkak olmasın falan da burdaki görüşleri de merak ettim bende :) burda olgun düşünen insanlar varmış demek :)

10. Ocensers

Ocensers Üye

Beğenileri:
    569
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zeytinburnu
    @Gkhan_D

işte o dediğin kız kezban oluyo :)

11. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    ben bile 15 yaşında çoğu kişiden olgun düşünüyorum valla bazen koca adamların hareketlerine şaşırıyorum :D

umarım herkes bir an önce psiklojik olarak büyür de serseride kalmaz laf atanda :)

12. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    Boyle işleri laf atmak olan, cins cins, boş boş gezen adamlar, uyuz, beyni calısmayan tipler... laf atmak ne demek ? neden laf atılırki? alayını uyuz kopek gibi toplatıp gaz odalarında geberteceksin yada sanayi fırınında yakacaksın temizlenir dünya :S

13. Gkhan_D

Gkhan_D Guest

18 yaşını geçende de olmasın be abi o kafada :)

14. Ocensers

Ocensers Üye

Beğenileri:
    569
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zeytinburnu
    Bence boşverin sokaktaki laf atanları yatın uyuyun sonra niye gelişmiyorum diye başlıklar açılıyo dinlenmek önemli sonuçta :D

bugatti bunu beğendi.
  15. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul

thums:dumbellllsdumbellllsdumbelllls

16. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Bu durum kişiden kişeye değişir.
    Kimisi ordan uzaklaşmayı tercih eder,kimisi korkaktır kendine güveni yoktur hiç birşey yapamaz.
    Bana kalırsa böyle durum göz ardı edilemez. Fiziğimin ve kickbox eğitimimin bana verdiği güvenle kaç kişi olursa olsun , ister sopa yiceğimi bileyim ki bunu o esnada zaten düşünmem her türlü girerim.
    Erkek dediğin yanındakini, değer verdiklerini korumalı.
    Yaratılış itibariyle erkek gücü temsil eder.
    Kadınlar ise zarifliği vs vs..
    Bu tür durumlar başıma çok geldi, başım belaya girmedimi girdi. Ama yaptığım şeyden hiç pişmanlık duymadım.
    He en doğrusu nedir ordan uzaklaşmak mıdır ? Bu tartışılır,laf atan lavuklar işi daha çok büyütürse , yanındaki insana yaklaşmaya çalışırsa bu durumda da sessiz kalınmaz artık?
    Yanımda ki değer verdiğim insana , biri laf atar yada dikkatli bakışlar içersine girerse haddini bildiririm arkadaş buda benim görüşüm...

17. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Bu işlerin bir kuralı yok malesef, 20 kere laf ederler 20 sinde de adamları döversin. yirmi birinci seferde ********in biri takar bıçağı. o 20 kere döverken anlatışını dinleyip helal diyenler, bu sefer böyle bela ararsan sonunda olur tabi derler arkandan :)

ya aslında mantık basit fiziksel bir şey yoksa yürüyüp gidiceksin
    yürümezsen en iyi ihtimal zamanını kaybedersin, en kötüsü de ölürsün

turace bunu beğendi.
  18. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    şimdi burada klavye başında herkes sakin sakin yazıyor ama o anda adamların karşınızda pispis sırıtması insanı çileden çıkarır bence çoğu kişi burda yazdığı gibi sakinliğini koruyamayacaktır.

19. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    bana göre cevabı çok basit body box teknik hikaye öyle bir durum da nişanlıma buradan uzaklaşmasını söylerim daha sonra o şahıslara çekerim emaneti :) severim adaleti yaparım yanımda nişanlım varken tartışma ve kavga hiç hoşuma gitmez

20. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Sayfayı Paylaş